Skocz do zawartości

spawdzanie treści w Google


xairlava

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem narzędzie do sprawdzania treści w Google. Program sprawdza zdania w wyszukiwarce i ilość wyników, następnie koloruje odpowiednio składnię. Kiedy wyników jest bardzo dużo to na czerwono a kiedy mało to na zielono. Interesuje mnie czy taki program może być coś warty waszym zdaniem? Jak byście go dalej rozwijali?

MGC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem narzędzie do sprawdzania treści w Google. Program sprawdza zdania w wyszukiwarce i ilość wyników, następnie koloruje odpowiednio składnię. Kiedy wyników jest bardzo dużo to na czerwono a kiedy mało to na zielono. Interesuje mnie czy taki program może być coś warty waszym zdaniem? Jak byście go dalej rozwijali?

MGC

mi sie wyłacza na Viscie

Szkoła: angielski w Bydgoszczy to dobra inwestycja w siebie.

czyste ściany to antygraffiti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w programie nie ma rozbudowanego i funkcjonalnego systemu proxy to użytkownik bardzo szybko dostanie bana na IP z jakiego się łączy za przekroczenie ilości zapytań. Co więcej, program co chwila wywala błąd i jest totalnie niedopracowany.

Zaznacz jeszcze, że do działania wymaga platformy .NET framework.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxy za każdym razem zapytaniem wybiera inne. Błędy.. To wczesna wersja. A .NET Framework, sądzę, że to wygodne rozwiązanie "teoretycznie", chociaż się sypie (ale jak kiedyś w Lazarus lub Delphi robiłem to się często sypało - "brak zasobów systemowych" i inne, nie wiedzieć dlaczego).

Zauważyłem, że przy edycji tekstu są czasami bugi (kursor ucieknie - do poprawki). Jakie błędy wyrzuca?? Poprawię..., u mnie działa w miarę normalnie, może dlatego, że mam inne biblioteki itp, mam narzędzia do programowania - na innym komputerze nie testowałem. Jutro dodam poprawkę, w której będzie dodatkowo kolorem oznaczał wyjątkowo rzadkie zdania i rozbuduję o analizę słów kluczowych.

Kolejnym krokiem będzie Yahoo.

Wezmę się za sprawdzenie tego na innych kompach.

W sprawię błędów podczas pisania, będę musiał to konkretnie przetestować (kilka godzin), bez debuggera i na innym kompie. W tle działa wątek który sprawdza zdania, a go nie zabezpieczyłem przed błędami w połączeniu. Proxy też nie sprawdzałem czy na pewno działa, wg dokumentacji powinno.

Najbardziej mnie interesuje, czy to co robię się komuś może przydać?

Jutro wystawię nową wersję. Dam info co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie interesuje, czy to co robię się komuś może przydać?
IMHO narzędzie o niskiej użyteczności. Jeśli piszemy zdania własne to prawdopodobieństwo występowanie takich samych wyrazów i w takiej kolejności jest małe. Co innego jak ktoś kopiuje czyjeś teksty...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności