Skocz do zawartości

Jak to jest z tą WP ??


seba17

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wyszukiwarka jest jakaś dziwna ;) Wpiszcie w wyszukiwarce słowo "rewolucja". Czołowe miejsca to strony które niewiele mają wspólnego z tym słowem :? Jedna nawet nie ma wogóle meta ani title ( zwykła strona amatorska ! ), żadnych linków, wpis w katalogu też nie posiada dużo powtóżeń tego słowa. Więc jakim cudem jest ona tak wysoko pod tym hasłem ?? Możecie mi powiedzieć co tak naprawde bierze pod uwage ta wyszukiwarka. Chciałbym wypozycjonować swoją strone pod WP, ale chyba podstawy pozycjonowania tutaj nic nie pomogą, na forum też nie znalazłem nic konkretnego o WP. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WP to katalog nie wyszukiwarka. Wystarczy dać keywordsy w tytule, opisie i polu "słowa kluczowe" wpisu i to wystarczy. Oczywiście jesli moderator nie pozmienia wpisu :) Nie ma tez raczej szans na wysokie pozycje dla popularnych haseł, choc czolowe wpisy wydaja sie byc ustawiane recznie... Takie mam nieodparte wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znalazlem na forum sposobu na wp

Naczytalem sie o klikohicie ktorego jak sie pozniej doczytalem juz nie ma :|

Takze moze ktos by zdradzil ten sposob na wp

albo chociaz linka podal

79599[/snapback]

jest 2 i 3 posty wyzej :rolleyes:

Nie ma tez raczej szans na wysokie pozycje dla popularnych haseł, choc czolowe wpisy wydaja sie byc ustawiane recznie... Takie mam nieodparte wrazenie.

i dobre masz wrazenie - niektore pozycje sa ustawione recznie i przebicie ich jest nieosigalne ale jezeli nie sa to jest mozliwosc osiagniecia wysokich pozycji na najtrudniejsze frazy - tylko to kosztuje - 5 - 10 smsow az zobacza ze nie popuscisz i zaakceptuja :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choc czolowe wpisy wydaja sie byc ustawiane recznie... Takie mam nieodparte wrazenie.

78798[/snapback]

zaobserwowałem to na własnym przykładzie :rolleyes:

podam jeszcze jeden sposób jeżeli jest to stronka niekomercyjna to zglosic ją do WP Hit :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, na Allegro znalazłem takie oto ogłoszenie (właściwie jego część):

">GWARANTUJĘ, iż gdy administratorzy zatwierdzą Twoją stronę w wyszukiwarkach oraz katalogach znajdziesz się w pierwszej 20. wyników Onet, WP i Netsprint. Bardzo często trafiam w pierwszą 5., a nawet w pierwszą trójkę! Pozycjonowanie to opcja dożywotnia, efekty będą non stop w wyszukiwarkach!<"

Wymieniłem się z "pozycjonerem" mailami - napisałem, że interesuje mnie tylko WP. Odpisał, że nie ma sprawy, potrzebuje index i zabiera się za robotę. Troszkę zdumiony odpisałem, że indexu mu raczej nie wyśle do zmiany bo jest ok i z tego co wiem WP nie bierze opisu z meta.

Są 3 a może nawet 4 możliwości:

1. Koleś naciąga

2. Ja nie mam pojęcia o pozycjonowaniu w WP

3. Koleś jest adminem w WP

4. ........... to moje takie myśli - czy aby WP nie porównuje opisów z katalogu z meta stronki

Wasze uwagi... chętnie przeczytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na dodatek przy mocno obsadzonych frazach nic Ci to nie da bo ileż można nawsadzać słów kluczowych przy wpisie do katalogu WP ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, tylko po co kolesiowi index?

Przecież pisałem mu, że interesuje mnie tylko WP.

I dlaczego odrzucacie możliwość, że gość jest adminem WP? To czy zmienią czy zaakceptują nasze wpisy decydują właśnie ludki z WP. A może kolega kolegi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności