Skocz do zawartości

Proszę o ocenę - www.zanim-kupisz.com


michal1983

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o ocenę mojej strony tv lcd

Wiem że dużo jej brakuje, ale proszę o opinie w szczególności na temat :

grafika - co według Was powinienem w pierwszej kolejności zmienić?

funkcjonalność - czego Wam brakuje?

koncepcja - czy według Was taki projekt ma szanse zarabiać więcej niż 100-200 zł miesięcznie.

W szczególności proszę o opinie nt działu Telewizory LCD, reszta na razie to tylko szkielet pod roboty i będę ją robił pod dział tv.

Z góry dzięki za wszystkie konstruktywne krytyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na czym ma zarabiac ? grafika lezy :/ kup jakis projekt za 100-200zl porzadny i przyjemny dla oka, bo to co jest teraz to jest takie bardzo a'la 1997, no i jakas fajna szukajka (wielopolowa) gdzie wybierasz sobie np przekatna, pozniej producenta, itd i klikasz SZUKAJ i znajduje ci model(e), musza byc dobre aktualne opisy sprzetu, i dzial nowosci o LCD ale tutaj juz musisz grzebac duzo w necie na stonkach egn. a najlepiej to jakich .jp albo wrecz koreanskich/tajwanskich bo to wszystko przeciez i tak stamtad sobie do nas jedzie, tam jest projektowane i produkowane

Wedding Photography Edinburgh

Artykularnia - skrobnij coś i opublikuj

UK Websites Directory - UK Only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam skrypt jest ok, widzę że w stopce masz nawet mapę strony - to b. dobrze.

Ale tak jak kolega napisał - grafika leży (spójrz na podstronę Kontakt).

Albo idziesz w minimalizm i przejrzystość albo w estetyczną dedykowaną grafikę (teraz jest pomiędzy).

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie komentarze. Postanowiłem wykorzystać darmowy na razie template i wczesna wersja beta wygląda tak :

https://www.zanim-kupisz.com/test/

Jak Wam sie podoba?

Czy nie wydaje Wam sie że ten layout jest jakby trochę za ciężki (mi się podoba, ale...)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności