Skocz do zawartości

Zaplecze na subdomenie


sawcioo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam domenę aaa.pl na której znajduje się główna strona do której linkuje. Chciałbym na subdomenie katalog.aaa.pl zrobić katalog stron i na nim w stopce zamieścić link do aaa.pl. Czy będzie to miało jaką kol wiek moc? Czy może lepiej skorzystać z domeny aaa.iswift.eu, która jest podpięta pod ten sam serwer? Narazie póki co brakuje funduszy na osobne domeny i serwery... Ile ew. mógłbym zrobić takich zaplecz(oczywiście nie chodzi mi o katalogi), żeby było to bezpieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam domenę aaa.pl na której znajduje się główna strona do której linkuje. Chciałbym na subdomenie katalog.aaa.pl zrobić katalog stron i na nim w stopce zamieścić link do aaa.pl. Czy będzie to miało jaką kol wiek moc?

każdy link ma jakąś moc.

Czy może lepiej skorzystać z domeny aaa.iswift.eu, która jest podpięta pod ten sam serwer? Narazie póki co brakuje funduszy na osobne domeny i serwery... Ile ew. mógłbym zrobić takich zaplecz(oczywiście nie chodzi mi o katalogi), żeby było to bezpieczne?

jeżeli nie masz kasy na dzien dobry wykorzystaj własną domenę do budowy zaplecza możesz na niej śmiało zainstalować z 20 subdomen i na każdej prowadzić inny serwis , jeżeli będą to dobre serwisy zarobisz na nich na kolejne domeny

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może lepiej skorzystać z domeny aaa.iswift.eu, która jest podpięta pod ten sam serwer? Narazie póki co brakuje funduszy na osobne domeny i serwery... Ile ew. mógłbym zrobić takich zaplecz(oczywiście nie chodzi mi o katalogi), żeby było to bezpieczne?

Skoro ne masz funduszy to najlepiej postawic jeden katalog na swift.eu - skoro i tak masz za darmo a np. drugi na subdomenie aaa. Jeśli będziesz linkował ze swoich subdomen do aaa.pl to oczywiście nie przesadzaj i twórz jak najbardziej unikalne te subdomeny. No i najlepiej nie wszystkie jednego dnia ;) Powoli sobie buduj zaplecze zmieniając skrypty a z czasem Twoja domena też urośnie w siłę. Określenie ile możesz takich subdomen wrzucic to cięzko określić bo wszystko zalezy od tego co na tych subdomenach trzymał. Jeśli wszędzie na wielu subdomenach "walniesz" jakieś SWL'e to możliwość bana na całą domenę jest oczywiście większa - także ja doradziłbym, Tobie rozbudowę z umiarem a z czasem zauważysz pewne zależności. Zróżnicowanie to podstawa!

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności