Skocz do zawartości

Wypozycjonować "euro"


Bartfm

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Prowadzę nowy portal internetowy, którego zagadnienia dotyczą waluty euro. Problem w tym, że "euro", to słowo niesamowicie popularne. Niestety. Euro - to waluta, euro - to mistrzostwa europy, euro - to także przedrostek wielu popularnych słów. Eurosceptyk, Europa i wiele innych słów.

Do niedawna po wpisaniu "waluta euro" - strona była całkiem wysoko.

Po wpisaniu "europejska waluta" - jeszcze wyżej.

Generalnie, bez rewelacji, ale nie było najgorzej. Szło do góry. Aż niestety ostatnio pozycja wybitnie spadła. Serwis jest dosyć nowy. Słyszałem, że jest coś takiego, jak okres ochronny nowej domeny. Czy to może być przyczyna nagłego spadku? PageRank wynosi 3

Jak według Was najlepiej wypozycjonować stronę na frazy z wyrazem euro, euro w Polsce itp. Czy jest taka szansa...? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze 3 lata do euro, więc myślę że Ci się uda :D I zapewne będziesz łapać też traffic z mistrzostw europy :D

Słyszałem, że jest coś takiego, jak okres ochronny nowej domeny. Czy to może być przyczyna nagłego spadku? PageRank wynosi 3

Nowa to ona chyba nie jest skoro ma PR3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze 3 lata do euro, więc myślę że Ci się uda :D I zapewne będziesz łapać też traffic z mistrzostw europy :D

Hehe, zobaczymy. Mam nadzieję :) Chociaż z drugiej strony, korzystając z reklam google wykluczyłem wyrażenie "euro 2012", żeby nie tracić wejść.

Rzeczywiście do mistrzostw jeszcze trzy lata, chociaż dyskusja o przyjęciu waluty trwa już teraz. A kiedy przyjęcie - nie wiadomo do końca.

Nowa to ona chyba nie jest skoro ma PR3

Strona na dobre ruszyła w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona na dobre ruszyła w kwietniu.

Chodzi o domenę i jej ew. wcześniejszego posiadacza.

Ale pewnie dostałeś pr3 parę dni temu. :D

Jakoś tak całkiem niedawno. :D

Domenę wykupiłem w marcu. I tak na marginesie - po wpisaniu w wyszukiwarce słów "waluta" i "euro", w wynikach wyszukiwania wyświetla się strona wyróżnieniem tych słów: Europejskawaluta.pl

Czy dla wyszukiwarki jest to duża różnica, że nazwa strony dokładnie nie odpowiada frazie "waluta euro"? Czy anchor text może być "Europejskawaluta.pl", czy lepiej rozdzielać na "Europejska Waluta.pl"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź tutaj https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal wpisz waluta euro wyskoczy Ci 150 fraz związanym z euro, będziesz miał z czego wybierać.

Mały off

outofmatrix chcesz żebym padł na zawał :D robisz stopkę prawie że identycznie tak jak ja, i jak zobaczyłem ten dziwny link dailymotion, zacząłem zastanawiać się skąd się wziął w mojej stopce xD

P.S Kukis nie wiem nie miałem stopera w ręku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności