Skocz do zawartości

kto jest chętny do wypozycjonowania strony


r706

Rekomendowane odpowiedzi

Może trafiłem na nieodpowiedni dział .Po kilku dniach czytania na internecie zwracam się o pomoc na forum.

Sprawa ma się tak -jest strona www ,która jest prawie martwa. Trzeba to zmienić . Wszystkie kwestie są otwarte , finansowa także. Poprostu potrzebuje profesjonalnej pomocy 8) Przepraszam że zakłócam rzeczowe rozmowy ale gdzie szukać ja nie tu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za krytykę ale takie są moje odczucia.

Jeśli ktoś czuje się na siłach i ma doświadczenie to zapraszam do rozmowy.Temat jest spory więc myślę że będzie też atrakcyjny.

Wiem że mogę to zlecić którejś z firm w sieci ale mi chodzi o dużą elastyczność tego co można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dział w przeciwieństwie do reszty nie budzi zaufania.(nie mówie o prowadzących) To jest głos laika ale podejrzewam że niektóre z ogłoszeń to "lipa"

to przestań bić piane i daj poważne zlecenie zgodne z regulaminem tego działu , wtedy i Twoje ogłoszenie nie zostanie zakwalifikowane jako lipa.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przestań bić piane i daj poważne zlecenie zgodne z regulaminem tego działu , wtedy i Twoje ogłoszenie nie zostanie zakwalifikowane jako lipa.

Nie mam zamiaru nikogo dręczyć , tylko większość oferentów myśli że każda osoba która tu trafia to spec od reklamy internetowej.Jak tak będzie dale to tylko pozostanie towarzystwo wzajemnej adoracji.Ja problemem reklamy w internecie zajmuje się od trzech dni.Co zdołałem pokątnie przeczytać zachęciło mnie do działania .Niestety każdy ma jakieś '''zboczenie zawodowe " ja jako handlowiec muszę oceniać sytuacje nawet po szczątkowych wypowiedziach ludzi z którymi się kontaktuje.

Piszę do was bo ja wiem jak działa firma ktora chce sprzedać produkt.Ja chcę kupić ale bez ślicznego opakowania.Mam nadzieje że jest to zrozumiałe. Ja tak do końca to nawet nie wiem o co zapytać i dlatego pytam może i niekonkretnie ale pytam fachowców , ktorzy mniemam dawno poznali pytania , które ja mogę zadać za wiele tygodni.Piszę na forum żeby sprawę uprościć .Dajcie mi ogólne odpowiedzi a dojdziemy do szczegółów.Jeżeli ten dział ma funkcjonować to tacy jak ja muszą narażać na zniecierpliwienie tych zwas którzy chcą dać usługę.

Pozdrawiam serdecznie i życze wszystkim trakże sobie sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz wypozycjonować stronę

masz dwie możliwości:

podajesz adres strony i słowa na które chcesz pozycjonować, oraz kontakt do siebie i czekasz na oferty

albo podajesz kontakt do siebie i czekasz na oferty

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r706

cieżko jest wysłac ofertę nie znając nawet słów kluczowych ani wyszukiwarek internetowych które Ciebie interesują

inaczej pozycjoinuje sie słowo sex a inaczej maślakowate zabki (cokolwiek tyo jest) więc podaj nazwe domeny i słowa kluczowe...

Wtedy jest łatwiej okreslić ile pracy nas czeka, optymalizacja kodu, wpisy do katalogów wykorzystanie stron z linkami i takie tam na razie mamy zaproponowoac Ci produkt o którym nawet nie wiem co to ma być ani jak go zrobić i jestes handlowcem??

Podaj informacje podstawowe i chętnie Tobie pomożemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo moich gorzkich słow dostałem kilka naprawde rozsądnych odpowiedzi. Wszystkim bardzo dziękuje. Co do tego że nie było w moim zapytaniu wielu konkretów - wybaczcie ale handel to dżungla i nie można wszystkiego podawać na szerokim forum.Nie wiele też wiedziałem dziś jestem dużo mądrzejszy i to dzieki uzyskanym informacją =D> :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności