Skocz do zawartości

Stawki w AK spadły na pysk!


bnr

Rekomendowane odpowiedzi

kapitalne zarobki.

Jasne.... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od 5 do ponad 20 gr. To zależy od wielu czynników, m.in. procentowego udziału w przekliku, czy kategorii reklam, które emitujesz.

Zapraszam do testów - tylko tak dowiesz się dokładnie, jakie będzie CPC dla Twojego serwisu. Z resztą, sugeruję patrzeć w statystykach na ecmp. Bo w końcu każdy serwis ma też różne CTR-y.

optymalizuj.adkontekst.pl - tu znajdziecie ciekawe porady i case studies dot. Adkontekst i ContentStream

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

wręcz przeciwnie... umacniamy pozycję na rynku.

CTR reklam jest bardzo mocno związany z tym, gdzie jest ona zamieszczona na serwisie. Zachęcam Cię do porozmawiania z konsultantem Adkontekst, który doradzi Ci, jak wdrożyć skrypt, by CTR był znacznie wyższy.

optymalizuj.adkontekst.pl - tu znajdziecie ciekawe porady i case studies dot. Adkontekst i ContentStream

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Współpracuje z Adkontekst już ładnych kilka lat i szczerze przyznam jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

+ bardzo rzeczowy i pomocny support

+ pieniążki za rachunki na czas (rachunki elektroniczne +)

+ możliwość kreowania jednostek dopasowanych do potrzeb 1 px

+ intertext, layer

+ powiadomienia o nowościach (e-mail, blog optymalizuj adkontekst)

To są plusy, które przyszły mi tak na szybko. Stawki to jest temat rzeka - dla jednych będą dobre a dla innych za niskie, wg mnie są uczciwe jak na polskie warunki.

Minusy - ciężko mi przyznać minusa za cokolwiek, po prostu nie widzę żadnego powodu, za który miałbym dać minusa. A współpracuje już z ok. 8-9 lat jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie za odpowiedź. Od kilku dni korzystam i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony :)

Wszystko o zdrowym odżywianiu i odchudzaniu - dietaiodchudzanie.pl 

Jakatorebka.pl - znajdź swój pomysł na idealny prezent. 

Wszystko o laptopach - grupaemiter.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie spadki zaraz po nowym roku, ale jest to zrozumiałe. Styczeń, sezon martwy dla wielu branż w handlu a i więc reklamodawców mniej. Dodatkowo dochodzi niepewna sytuacja na rynku walutowym i stawki z reklam muszę nieco spaść. Do tego zaczynają się ferie a co za tym idzie, ruch na stronie może nieznacznie spaść.

Aczkolwiek są też dobre wieści - Święta w tym roku są stosunkowo wcześniej i jest szansa, by stawki reklam na przełomie lutego/marca wzrosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności