Skocz do zawartości

www.kaczynskimamalegofiutka.org


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wygląda na dzieło sfrustrowanego dzieciaka. Ale ja nie znoszę poprawności politycznej, a tfórca tej strony chce jej bronić własną piersią, przydeptując przy tym "zgredów".

Żałosne. Ale nie da się ukryć, ze nie odbiega specjalnie poziomem od działalności naszych parlamentarzystów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ktos chce na tym kase robic a na zasadzie afery robic sobie reklame - nie podoba mi sie - jak ktos jest taki mc hardcore to czemu uczepil sie tylko Kaczynskiego ? a co z reszta patalachow ? a moze to czlonek (maly) jakiejs innej partii ? 8)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczającą wiochę w mieście robi łyse pijane bydło i bandy ćpunów/żuli pod centralynm, nie potrzeba do tego "zboków". Odpowiedź "sp******j dziadu" to jak wiadomo cytat z Kaczyńskiego więc nie ma się co czepiać.

A poza tym bardzo mi się podoba :D Ponoć są takie stronki traktujące o innych człon(k)ach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zawsze swoje - https://rat.bzzz.net/ - tu sa odwazne akcje, na poziomie, ktore w 100 % popieram :)

takie hasla typu

sp******j dziadu
przypominaja mi hasla "CHWDP" - dzieciaki pisza po murach a polowa z nich nie wie co to znaczy

:D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonały przykład Tolerancji - nie rozumiesz Nas? nie popierasz Nas? nie tolerujesz Nas? Zatem - sp******j dziadu!

nic dodać nic ująć

Ave

"CHWDP" - nieee oni piszą HWDP - ci od "CH" to prowokatorzy z kręgów intelektualnych

;)

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy chyba jednak kaczorek z małym fiutkiem na stołku niż jakiś wielki h... na prezydenta - czy nie sądzicie??

Nie.

A swoją drogą to trochę pogonił to rozpasane biznesowe bydło w warszawce.

Tzn? Mógłbyś podać jakieś konkretne przykłady aktywności Kaczyńskiego w dziedzinie poganiania kogokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

móg

Tzn? Mógłbyś podać jakieś konkretne przykłady aktywności Kaczyńskiego w dziedzinie poganiania kogokolwiek?

Mógłbym brnąć w szcegóły ale nie o to chodzi. Wiem jednak z własnych doświadczeń, że cwaniaczki ze stołecznej wioski rękami i nogami sie broniły przed takim prezydentem solicy. Powodem było brak możliwości ustawiania przetargów - układ z Piskorskim i sld pasował mi świetnie.

Jako poliityk ma haryzmy ma za 3 grosze. Media ciągle ma przeciw. Zresztą przeciwonicy polityczni próbowali go utopić za pomocą eks SBka mieszańca polsko-kubańskiego Pineiry - tak szyjąc grubymi nićmi, że 3 odcinek nie został wyemitowany.

Znając realia rozgrywania przetargów i obawy związane z wyborem kaczorka na fotel wiem, że to był kandydat najlepszy. Zaznaczm jednak, że jego mowy i prezentacja w mediach mi się nie podoba.

A że popędził zboków - tym lepiej - niezależni czy zrobił to dla poklasku elektoratu czy z własnego przekonania.

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą pogonił i przyprowadził też swoją drogą nowe bydło. Mam nadzieję że wyjdą jeszcze na jaw obyczajowo-kryminalne sprawy związane z panami k.

Gdyby była choćby mała szansa to na pewno tvn z polskatem, gw i rzepą już by temat rozdmuchały czy byłyba to prawda czy nie. Najpoważniejszym zarzutem dla Kaczrka jest, iż nie wydał wszystkiej kasy w zeszłym roku - a takich błędów nie popełniają goście biegli w ustawianiu przetargów - możesz mi wierzyć. Tego uczą na początku szkolenia takiego klienta ;)

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności