Skocz do zawartości

Wartość podstron


beha

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że baza własnych stron to podstawa, ciekawy jestem na ile wyceniacie każde 10.000 podstron w pełni zaindeskowanych w google (chodzi mi o tzw strony typu, uwaga słowo na topie "śmietnik"). ;)

Dla uproszczenia można pominąć,ilość domen ip itp...PR 0

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ile wyceniacie każde 10.000 podstron w pełni zaindeskowanych w google

Nie bardzo rozumiem... Chodzi o link na takich stronach? Czy sprzedanie domeny z takimi stronami?

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.000 punktów w likorze ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile byście dali za domenę (załóżmy .com) z 10 milionami w pełni zaindeksowanymi podstronami? Chodzi mi o cenę samego śmietnikia, bez ceny domeny. Każda strona miałaby inną zawartość.

Od razu zaznaczam, że nie posiadam takiego wysypiska śmieci, ale skoro ktoś skupuje złom...?

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jest trudno wycenić coś takiego, może 2-3 grosze od podstrony ??

2 gr x 10^7 = 2 x 10^7 gr = 2 x 10^5 zł = 200.000 zł

dobrze liczę? #-o

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze liczę?

acha dobrze, umknęło mi jedno zero :oops:

Nie no, taka cena to absolutna przesada, ale pokażcie mi stronę typowo tylko pod google (nie dla userów) co ma tyle podstron zaindeksowanych...

Ale np moim zdaniem cena np 400zł za 40.000 podstron contentu zaindeskowanych to cena uczciwa,

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pokażcie mi stronę typowo tylko pod google (nie dla userów) co ma tyle podstron zaindeksowanych...

Myślę, że conajmniej rok czasu czekania, niezależnie od tego czym się śmieci - nawet generator stron o losowej treści najbardziej pomysłowo zlinkowany.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że conajmniej rok czasu czekania, niezależnie od tego czym się śmieci - nawet generator stron o losowej treści najbardziej pomysłowo zlinkowany.

I tu u mnie dzieja sie ciekawe rzeczy. Strona, ktora nieco porzucilem i ma nie tak duzo linkow ma zaindeksowane 15 000 stron (w ciagu dwoch miechow).

Z drugiej strony mam strone, ktora ma ponad rok mocny PR5, a strona utknela na 15 tysiacach.

Troche dziwnie indeksuje strony.

A wlasnie, mam jedna strone na ktorej chcialbym zainstalowac linkora, ale po wrzuceniu wymaganych linijek do htaccess przestaja dzialac phpincludes w plikach .html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwnie indeksuje strony.

Jak masz linki wychodzące do innych domen to indeksuje wolno, a jak ich nie ma to indeksuje szybko. Może w tym tkwi problem?

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności