Skocz do zawartości

bojkot konkursu :-)


breja

Rekomendowane odpowiedzi

hm, Lord

Branża SEO jest może mało popularna ale czy nie wystarczająco.

Czy jako SEO jesteśmy gotowi przyjąć jej ewntualny przyrost ?.

Więc Lord :-) pozostaje czekać do ostatniej chwili,

choć szkoda że organizatorzy tego nie przewidzieli i nie dali możliwości zmiany stron.

Bo mogą zobaczyć osoby z branży SEO na końcu konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czytam dyskuje o konkursie i wszyscy zapomnieli najważniejszego po co jest ten konkurs ??? Jaka jest jego idea ???

Rozpropagowanie SEO czegoś o czym wasz potencjalny klient nie słyszał czegoś co ułatwi wam życie w przyszłości składając ofertę na pozycjonowanie a klient zapyta sie a co to jest i z czym to sie je ?

Śmiem twerdzić ze 80% potencjalnych klientów nawet nie słyszało o pozycjonowaniu a takie konkursy mają szanse to zmieni

Nawet jeśli moderatorzy mogli by uczestniczyć w konkursie to zapewne nie brali by udziału wszyscy i zawsze by był nie dostyt taki jak macie teraz

Za to trzecia edycja konkursu bedzie miała nazwe "Pojedynek Tytanów SEO" :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam dyskuje o konkursie i wszyscy zapomnieli najważniejszego po co jest ten konkurs ??? Jaka jest jego idea ???

o wypraszam sobie, nie wszyscy :)

Bo mogą zobaczyć osoby z branży SEO na końcu konkursu.

i to jest słuszna uwaga. Lepiej by było dla konkursu, jakby w materiałach prasowych pojawiałąy się informacje, że biorą w nim udział znane marki na rynku pozycjonowania w Polsce.

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moja propozycja do zmiany regulaminu:

Zgłosznie użytkowników przyjmujecie do dnia np: 30 lipca, a do 24 września istnieje możliwość dowolnej zmiany adresu konkursowej strony.

Dzięki temu będzie dużo użytkowników, ajednocześnie zostanie możliwość zgłoszenia swojej najlepszej strony przez zarejstrowanego użytkownika.

Czyli efekt pod względem stron na finiszu bedzie taki sam, ale ilośc użytkowników, a przez to "moc" konkursu wzrośnie.

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam dyskuje o konkursie i wszyscy zapomnieli najważniejszego po co jest ten konkurs ??? Jaka jest jego idea ???
Ja tam na seo znam sie jak kura na pieprzu, ale zastanawiam sie, czy konkurs skierowany do specjalistow (lub hobbystow) ma naprawde szanse wypromowac seo wsrod laikow. Przeciez ludzie, ktorzy nie wiedza co to seo, najczesciej tez nie wiedza co to firefox, nie mowiac juz o w3c, xhtml czy css.

Jak dla mnie to tak, jakby chciec propagowac gre w bierki rozglaszajac konkurs w zamknietych klubach bierek.

Osobiscie jednak nie mam pomyslu na inny rodzaj promocji czy akcji uswiadamiajacej na masowa skale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jednak nie mam pomyslu na inny rodzaj promocji czy akcji uswiadamiajacej na masowa skale

I włąśnie o to chodzi na dzień dzisiejszy jest to nalepsza i najtańsza forma powiedzenia światu że jest coś takiego jak pozycjonowanie, zapewne rozgłos by był znacznieszy gdyby za pierwsze miesce był samochód ale i tego sie doczekamy :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego nie napisałem ;-).

Ale fakt faktem, powinno być tak:

jak występuje wolny strzelec niech będzie pod nickiem jak firma to pod nazwą. Bo ja też mogę zgłosić swoją ciocię :-) jak wygra to ciocia powie że jest szookiem :-) i prestiż będzie miał szook.

Tak czy tak nawet niewiem kto wysteuje :-) w konkursie, jaka konkurencja i czy występuje :-).

A to nie motywuje do działania.

Wiec fajnie by było gdyby FIRMA była podana jako Firma, lub jezeli osoba zgłosiła się jako CIOCIA to było że wygrała CIOCIA z Warszaway a nie że póxniej okaże się ze ciocia to firma ZENEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook. Z tego co piszesz uwazasz konkurs

a) Za w ogole nie przemyslany - jest pare szczegolow ktore teraz bysmy inaczej zrobili, ale jest to pierwszy raz kiedy cos takiego robimy i wierz mi i tak jest to dopracowane

:) Tak sie przekomarzasz ze ja startuje ale nie startuje bo i tak moja strona bedzie w TOP 10 i w ogole nie ma dla mnie znaczenia czy dzadza statuetke bo i tak wygram zdobwyajac popularnosc.

Ale gdybys na 100% wiedzial co robisz przy pozycjonowaniu juz bys zarejstrowal stronke. Tak dalej bedzie wygladac jak testy.

Widzisz tutaj korzystasz znow z naszej pracy i dzieki temu ze bedziemy popularyzowac konkurs bardzo mocno chcesz wypromowac sam siebie.

Wiec przestan narzekac. Plis. Bo takie cos w ogole nie zacheca nas do konstruktywnej pracy i dyskusji.

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mellasa ja nie jęcze ;-).

Ja tylko mówię że decyzje o ewntualnym starcie podejmę w ostatecznym terminie, uznając to także jako element kampanii SEO.

Na finiszu konkursu będzie można stwierdzić czy warto czy nie.

I owszem chwali się organizacje konkursu bo jak na 1 raz to jest naprawdę SUPER i nawet gdyby było jeszcze bardziej źle też bym chwalił bo lubię ludzi z inicjatywą.

Jedynie co robię to wyrażam swoją opinię, popieram także Lorda z tą zmianą w regulaminie.

Lecz uważam że wyrażanie opinii nie jest czymś negatywnym a jedynie pozytywny bo to oznacza zainteresowanie konkursem.

Chyba zę wolicie bezpłuciowych uczestników to będę siedział cicho ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pare szczegolow ktore teraz bysmy inaczej zrobili

W dyskusji pojawiło się kilka uzasadnionych propozycji zmian - zostaną przeanalizowane pod kątem możliwości wprowadzenia. Udział w konkursie obejmuje również komentarze i sugestie dot. jego przebiegu, więc cenimy sobie postulaty, które mogą usprawnić konkurs. Jeżeli okażą się niemożliwe do wprowadzenia taraz - to z pewnością zastaną uwzględnione w kolejnych edycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i moje wypowiedzi głównie mają taki cel.

A jedynym postulatem który wniosłem:

To możliwość dokonywania modyfikacji adresu strony nie zależnie od zgłoszenia.

Uzasadnienie:

Możliwość wcześniejszego zgłoszenia swojego udziału w konkursie.

Brak konieczności czekania do ostatniego momentu.

Zgłoszenie się do konkursu a nie wystawienie poźniej strony równa się z nie osiągnieciem nawet ostatniej pozycji.

Jeżeli tylko taka zmiana byłaby możliwa - w ciągu 15 minus mógłbym przygotować stronę która spełniałaby warunki regulaminu lecz adres docelowej strony zmieniłby się w tym samym okresie co możliwość rejestracji ostaniego użytkownika do konkursu.

Pozatym czym więcej będziemy analizować teraz tym lepszy KONKURS będzie za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimmi kon bedzie ciągle ten SAM tylko nie ujawnioniony.

Efekt będzie taki sam jak zgłoszenie strony w ostatnim terminiem dopuszczonym przez regulamin tylko że przez ten okres nie będę mógł wyrazić swojego uczestnictwa w konkursie.

Celowo w tym celu zablokowałem wszystkie możliwe domeny thangoogle.com do msnbetterthangoogle.pl i innych by się zabawić w konkursie. Tylko nie chce ujawniać który koń wystartuje aż do dnia ostatecznej możliwości rejestracji.

Wiadomo że będę pracował nad jednym KONIEM bo niechciałbym nadrabiać 2 msc pracy, wszyscy wiemy że lepiej pracować nad jedną stroną dlużej niż w ostatnim momencie.

Tak więc liczę na taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za. Ale można wykorzystąć pewną rzecz. Najpierw poobserwować kto jest na pierwszym miejscu np. przez miesiąc a potem próbować go wrzucić do SandBoxa (zmasowany atak linkami z linkora i linkuj) i wtedy filtr na dłuższy czas no i lekka lipa.

W konkursie dopuszczalne są wszelkie techniki pozycjonowania.

Czyli w/w technika jest dopuszczalna ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności