Jump to content

Wygraj wycieczke do Egiptu ze STATLINKIEM

Recommended Posts

Moi Drodzy, więc dziś ruszamy z naszym konkursem.

W konkursie może wziąć udział każdy.

Dodając stronę do systemu masz szanse na wygranie:

- 2 osobowej wycieczki do Egiptu

- zestawu: Telewizora Sony Bravia HD 32 cale+konsoli Sony Playstation 3

-konsoli Xboxa

-20 długopisów z pamięcią USB

Więcej informacji na podstronie konkursowej:

http://statlink.pl/96,konkurs

Inni się zarejestrowali, niezwlekaj, daj sobie szanse i zarejestuj się już dziś.

SKUTECZNI.pl -Efektywne pozycjonowanie stron internetowych.

To cieszy, że jest coraz więcej konkursów dla pozycjonerów. Właśnie miałem przetestować jakiś nowy system i padło na statlink pewnie w dużej mierze przyczynił się do tego ten konkurs.

Przeczytałem regulamin i jeden punkt wydaje mi się dziwny:

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu, a także przerwanie lub odwołanie konkursu.

Mam nadzieje adek, że nie będziesz robić czarnego PR tydzień przed końcem konkursy go odwołując :D

telewizor to Full HD ma się rozumieć? tylko dlaczego taki mały, z 2-3 metrów nie będzie widać różnicy, prosimy o zaokrąglenie przekątnej w górę :]

nie no , widze ze ciezko dogodzic ;)))

Przeczytałem regulamin i jeden punkt wydaje mi się dziwny:

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu, a także przerwanie lub odwołanie konkursu.

Mam nadzieje adek, że nie będziesz robić czarnego PR tydzień przed końcem konkursy go odwołując :)

brad nie bedzie zadnych anulowań konkursów, no chyba ze stanie sie cos z pograniczu wybuchu wojny swiatowej dlatego ten zapis ;)

a wiesz fikas ze masz racje !!! juz sie poprawiamy

7 dniowa dla dwóch osób, dojazd w cenie oczywiscie samolotem (qwoli ścisłości dla 2 osób dojazd ;)) . Co do hotelu mysle ze najgorzej to 4 gwiazdki z wyzywieniem oczywiście :D . Nie mamy szczegółowych info jaki hotel, czy hurgada czy sharm a to dlatego ze nie chcemy nikomu narzucac terminów, wiadomo, urlopy, obowiązki itd. A bez takich ifo co do daty, kto jedzie z kim, kiedy nie zmogliśmy zrobic jeszcze rezerwacji. Mamy budzet na wycieczke, wygrany sobie zdecyduje gdzie chce jechac, kiedy i z kim , wtedy dopniemy resztę.

a tak na marginesie user moze nie chciec jechac bo np zamarzy mu sie zestaw TV z pleyakiem ;)

Moi Drodzy Konkursowicze,

dziękujemy za Wasze zainteresowanie i udział, prosimy o więcej :)

Informujemy że małym zmianom uległ regulamin związany z zasadami przyjmowania stron do systemu, wiecej info:

http://www.forum.optymalizacja.com/index.p...260#entry474767

pozdrawiam

Adrian Kłos

statlink.pl

Edited by adek

• 3 months later...

konkurs w statlinku wlasnie się zakończyl przed kilkudziesięcioma sekundami. Ranking jaki jest to widać, ale wstrzymamy się z oficjalnymi informacjami do dokładnego przeliczenia punktów. Gratulujemy zwycięzcom.

Na nagrody losowe będą userzy musili chwile poczekać bo oczywista oczywistość :) ze nie będziemy Was informować tylko kto został wylosowany. Chcemy przy okazji jakiegoś najliższego spotkania forumowego zrobić oficjalne losowanie ze swiadkami, kamerą (wybierzemy jakąś Marysię nie związaną z systemem). Chyba ze macie jakies inne pomysły żeby to było i wyglądało uczciwie ;)

pozdrawiam

adek

• 4 months later...