Skocz do zawartości

Yahoo przegonilo Googla


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już od miesiąca przyblokowuję Slurpa, bo nie dość, że wita i 10x częsciej, niż Google, to jeszcze jakieś stare nieistniejące linki sie w kółko pyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie nie mam problemu ze slurpem - jak napisalem wyzej, wcale go nie ma tak duzo i nigdy nie bylo (w tym miesiacu zzarl mniej niz 4mb),

blokowac go nie musze, bo i poco za to z yahoo mam wejsc 3x wiecej niz z googla i z tego co juz widze to u mnie jest zupelnie inaczej niz u was, czyli raczej zmiany nie są 'globalne'.

P.

PS. Oczywiście mnie to cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ci checa wlasnie sprawdzilem sobie site:adres na yahoo i wyszlo:

Results 1 - 100 of about 14,300

podczas gdy u mnie stron jest tak jakos 9000-10000 , kochany nadgorliwiec :)

albo wynik jest bardzo cirka (ale zeby o 50% różnicy) albo zaindeksowal cos podwojnie, bo dynamicznych stron (wyszukiwanie) w wynikach nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google nie stracilo pozycji na pewno :)

Ale yahoo tez ma swoja widownie i to calkiem sporawa :P

U mnie na zmiane z msn jest drugi.

Przez pewien czas gdy strona piela sie do gory w G byl pierwszy.

Google ma niesamowity power i wielkie rozsianie slow kluczowych niz inne wyszukiwarki.

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie stało ale od wczoraj od godziny 19:00 mam następujące wyniki.... (pojawiły sie takie boty ze nawet nie wiedzialem ze takie są :P )

1 Slurp 413

2 MSN 4

3 Gigabot 2

4 GoogleBot 1

5 PSBot 1

6 Szukacz 1

7 Nutch 1

8 GirafaBot 1

Mam sie martwić.. wkońcy tyle to ja ostatnio miałem w ciągu paru minut.. a teraz przeszło 12h i cisza (szczególnie googlas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności