Skocz do zawartości

analiza www.technilift.pl


induss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

mam pytanko czy mógłby ktoś przeanalizować moją stronkę

tj. dlaczego moj pagerank wynosi 0 ??

mam do strony ponad 100 linków na google, stronka jak sie wyadaje ma

właściwą budowę pod względem indeksowania, moja strona jest codziennie

odwiedzana przez robota z google,

więc dlaczego taki niski page rank ?

dlaczego tez moja strona ma słabą pozycję pod hasłem

wózek paletowy

na google

adresik strony to

www.technilift.pl

pozdrawiam

indus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSN widzi 28 linków, w google nie załapałeś się nawet na aktualizację linków, a co dopiero na aktualizację PR. ( jak ty znalazłeś ta 100wkę ? )

W title nie masz słowa wózek paletowy, w kilku anchorach jakie widziałem też jej nie było, więc skąd ta pozycja miałaby być?

Zbieraj linki dalej (z sajtów o wysokim PR jeśli ci zależy na PR i powerze) i cierpliwie czekaj na efekty

pozdrawiam

101k

tonery tusze :: karmy dla psów - zapraszam :: Psiarskie forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No

dobra popieprzylem łacznie mam 108 linków na pagerank

link popularity checker.

Dobra wprowadziłem kilka zmian, czy teraz bedzie lepiej ?

co więcej mogę zrobić z samą stroną ?

Czy ma to znaczenie ze w keyword-density-analyzer

nie widzi mi polskich znaków i zamiast wózek mam

słowo "zek" ?

zła strona kodowa ?

prosze o pomoc

indus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi tylko o analize tego co robię źle

SPAM jest ZŁY.

Rada: Usuń ten ekran wstępny wraz z ukrytym tekstem.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi tylko o analize tego co robię źle umieściłem wszystko zgodnie

ze wskazówkami (tak mi sie wydaje) dlatego prosze o pomoc,

i ew. wyjasnienie co jest ok a co zle.

A co to za tekścik w kolorze tła :?: :evil:

SPAM jest ZŁY.

Rada: Usuń ten ekran wstępny wraz z ukrytym tekstem.

Ten tekst jest też na podstronach :!: Nieładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomijając spam który jest mało ważny to na dodatek nic ci nie pomoże w pozycjonowaniu więć możesz go spokojnie usunąć

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomijając spam który jest mało ważny...

Panie moderatorze, a od kiedy to spam jest mało ważny?? Według mnie spam jest na tyle ważny, że należy z nim walczyć lub przynajmniej uświadamiać niektórych właścicieli stron co mają w kodzie.

Pozdrawiam

rpnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzekł spec od lightowych altów :)

ale co prawda to prawda

Pewnie mowisz o altanach... - 4 alty, to jeszcze nie spam, tymbardziej, ze jest to informacja dla odwiedzających co można znaleźć w ofercie. Zresztą tak, czy inaczej google meta pokazuje w wynikach szukania... :)

Przechodzę na PW, bo to miała być ocena innej stronki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie powinienieś zrobic uczciwą mapę strony dla roobota pod tym fleshem a nie jakieś l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l

po której bedzie mógl robot nawigowac bo jak na razie to masz tylko wejścia do artykułów i tyle, żadnego innego linkowania wewnętrznego u ciebie nie ma, zrób mapę, podłącz ją na każdej stronie i będzie dobrze bo to jest kiepskie https://tinyurl.com/d4uds a linki tu https://tinyurl.com/7o6pq są w javascript

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam w wątku, nie na prv

rzekł spec od lightowych altów

alt od alternative, czyli alternatywa dla tych, którzy nie wyświetlają obrazków. jeśli zwracasz uwagę panu moderatorowi, to trza być czystym jak łza :), pokaż mi sens altów, które masz na stronie głównej altanek

P.S. Sens w3c'owy i "seoetykietowy", nie onetowy :)

tonery tusze :: karmy dla psów - zapraszam :: Psiarskie forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam w wątku, nie na prv
rzekł spec od lightowych altów

alt od alternative, czyli alternatywa dla tych, którzy nie wyświetlają obrazków. jeśli zwracasz uwagę panu moderatorowi, to trza być czystym jak łza :), pokaż mi sens altów, które masz na stronie głównej altanek

P.S. Sens w3c'owy i "seoetykietowy", nie onetowy :)

Rozumiem, że jesteś prawnikiem Pana moderatora :) . Sens jest czysto informacyjny, jak już wcześniej pisałem. Mogę je usunąć a i tak to nic nie zmieni... Jakbyś nie zauważył strona nie jest zgodna ze standardem, więc gdzie tu się doszukiwać W3C i po co. Owszem można to spokojnie przerobić, ale trzeba mieć czas (strona działa i niech tak to pozostanie). Jeżeli chodzi o sens "seoetykietowy"... to tak jak już wcześniej to napisałem - nawet ja te 4 alty zlikwiduję to co z tego??

Tak jak pisałem wcześniej - masz uwagi pisz na PW, bo ten wątek nie dotyczy mojej oceny.

Pozdrawiam

rpnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności