Jump to content
pneuma

Google Sitemap Generator

Recommended Posts

a mi skrypt po 20minutach wywalił że przekroczony trafic :| a było może jakieś 2% zrobione.

W skrypcie w pliku robot.php masz zmienną traffic_limit - zmień ją na odpowiadającą Twoim potrzebom.

Postaram się dopisać jeszcze automatyczne dzielenie mapy na pliki po 10mb - lecz to raczej jutro.

A nie w pliku robot.php?

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

ale w końcu moze google złapie to co chce w całości

No wlasnie lazi i lazi ale jak do tej pory nic nie zlapal, czy komus zaindeksowal nowe strony?

PS. Za to Yahoo mi sie rozszalalo , przebilo googla jakies trzy razy (referencje)

Postaram się dopisać jeszcze automatyczne dzielenie mapy na pliki po 10mb - lecz to raczej jutro.

Super!Daj znac jak juz bedzie gotowe i dzięki za to co już zrobiłeś!

W skrypcie w pliku robot.php masz zmienną traffic_limit - zmień ją na odpowiadającą Twoim potrzebom. 

OK, dzięki działa

teraz jeszcze poczekam tylko na dzielenie i opinie innych czy google indeksuje te podstrony :-)

co do czasu wykonywania kodu.. tam w pliku tym starszym byla cyfra..

ustawcie sobie

set_time_limit(0);

i bedzie unlimited ;)

co do indeksacji wlasnie ciagne sobie logi serwera.., plik jest pobierany .. co ok 2 godziny.

co do czasu wykonywania kodu.. tam w pliku tym starszym byla cyfra..

ustawcie sobie

set_time_limit(0);

i bedzie unlimited ;)

co do indeksacji wlasnie ciagne sobie logi serwera.., plik jest pobierany .. co ok 2 godziny.

... i mam

kurde.. sajt ma zaledwie 10 podstron, b. czesto odwiedzamy przez ludzi, pare fotek.. eh powiem: www.wczasynadmorzem.com.pl malutkie to jest, ludzi ok 5 tys dziennie, fotki przegladaja - czyli plik logu jest ogromny jak do tej godziny.

co zauwazam: googlebot jest co 10-20 lini kodu ...

wyobrazcie sobie strone ktora ma kilka tysiecy linkow....

nie chcę dodać forum tylo www.ruchchorzow.com - stronę główną z podstronami nie chcę niczego spieprzyć i wolałbym przeczytać polski opis co i jak trzeba skonfigurować.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice
Wykonujemy też Responsywne Strony Internetowe  

ha, wiem dlaczego niektorym nie kce to przejsc przez googla...

strona powinna ladnie byc widoczna pod IE. czyli jak sa linki z parametrami to sie bedzie sypalo. mod_rewrite pomaga :)

to cos odkrywczego co napisalem?

ha, wiem dlaczego niektorym nie kce to przejsc przez googla...

strona powinna ladnie byc widoczna pod IE. czyli jak sa linki z parametrami to sie bedzie sypalo. mod_rewrite pomaga

Nie zauwazylem zadnych problemow z adresami zawierajacymi parametry. Wszystko bardzo ladnie jest odwiedzane przez robota. :)

Wazne tylko, zeby sitemap.xml byl zgodny z wymaganiami google.

Ile u was trwao yrobienie tej mapy? Moja strona ma ok. 6 tys. podstron i gdzies od 12 mi sie to robi na kompie, cyzli gdyies tak 7 h a dopiero polowe strony odiwedzil(ten skrypt walkosa). Od czego zalez predkosc?

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Ile u was trwao yrobienie tej mapy?

Kolo 25000 urli zajelo jakies 2 sekundy, ale sam napisalem skrypt ktory wyciaga to z bazy i zapisuje do pliku w formacie xml i gzipuje.

Nie polecam korzystac z crawlera jak macie bardzo duzo stron, bo to zezre mase transferu i zamuli serwer. Zawsze lepiej poswiecic troche czasu na napisanie wlasnego skryptu.

Do stron, ktore maja kolo 1000 urli, skrypt Walkosia jest swietny, ale wiecej juz ciezko.

Humm, to nie wiem, to co ten kod zaindeksowa na wczasach.. ladnie sie w rpzegladarce otwiera.. z innej znow strony, gdzei sa parametry jest error.. po tym wnioskowalem. tak czy inaczej do stron swoich, ktore uzywaja sqla to fakt, lepiej napisac cos samemu - kilka chwil jak sie zna swoja baze i po klopocie :)