Skocz do zawartości

Drugi on the world!


Dżyszla

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sobie pogadanka, ile mogą uczynić linki i tytuł oraz description... Właściwie nie wiem, co ważniejsze, ale wiem co nieważne - treść (tam można uważać, że "mgr" powtarza się dwa razy) ani nawet domena, choć ma dużą wagę w pozycji wyniku, jak zauważyłem. Co ciekawe - w wynikach jest strona główna, choć jedna z podstron zawiera dużo więcej fraz "mgr". Więc to zasługa linków...

Choć chyba najważniejsza zasługa linków... I tak oto stałem się Drugim magistrem na świecie! Normanos, w ten sposób Żory będą wkrótce najpopularniejszym miastem ;) Widzisz, jacy z nas spryciarze :P

A tak serio, to taka luźna dyskusja nad mocą... No właśnie, linków? No bo jak sądzić, co jest zasługą tak wysokiego wypozycjonowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... to tylko polska odsłona google była :oops:

W światowym google dopiero 73. To się pospieszyłem :P Ale w polsce pierwszy ;) (czyż nie?)

I w tym miejscu można by kolejne pytanko wysnuć - czy to, że na polskiej odsłonie Googli strona jest wysoko, zaś na światowym - już niżej, spowodowane jest p prostu większą mocą konkurencji, czy może tylko tym, że linki prowadzą wyłącznie z polskich stron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten avatar pokazuje aktualny stan mojej psychiki

Pewnie nikt by się nie domyślił, ale mój też pokazuje mój stan emocjonalny. I pewnie długo go nie zmienię.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, dziekuje  ;)  ten avatar pokazuje aktualny stan mojej psychiki  :twisted:  

No co ty wreszcie ktoś pokazuję w tak wspaniały sposób przemoc w rodzinie.

;)

Avatar jest świetny

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się też podoba. A mój też pokazuje i obrazuje mnie :D (dla mniej bystrych: jestem prawie niczym, botem nowej generacji (szczegóły na Forum IDG :P - możecie tam sie zapytać o Dżyszlę)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności