Skocz do zawartości

znow spamer tym razem webpromotor


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

a oto cytat:

Witam ! 

!!! Mam do zaoferowania 100 % KAMPANIE REKLAMOWĄ / SKUTECZNE POZYCJONOWANIE dzięki linkom z wysokim Page Rank !!! 

• Umieszczenie pańskiego linka na ponad 8000 stronach z wysokim PR : 

-- ok. 3000 podstron PAGE RANK 4 

-- 2000 PAGE RANK 3 

-- reszta to PR 2 i 1 

• Chyba każdy orientuje się jak skutecznie można wypozycjonowaćswój serwis dzięki takiej ilości wysokiej jakości linków z wysokim PR 

( każda z podstron ma wlasne metatagi , SA to 100% podstrony z wysokim PR bez żadnych trików powielających ) 

OFERTA : 

• Pański link zostanie umieszczony w serwisie www.logosiki.net ( + dodatkowo na wszystkich subdomenach / 8 subdomen / kazda subdomena to oddzielne serwisy, osadząne są na dwóch IP co dodatkowo wpływa na jakość pozycjonowania ) 

• 2 miesiące wyświetlania – 60 zł 

• !! 0,5 roku 120 zł 

• !! cały rok 170 zł 

OFERTA 2 : 

• Skuteczny mailing do 56 493 (ok. 57 tyś. ) użytkowników ! 

--- użytkownicy zarejestrowani z serwisów o następujących tematykach : 

-- Portal ogólnotematyczny / Serwis sportowy / Serwis GSM + Forum GSM / Serwis bukmacherski / Serwis o grach komputerowych 

-- Użytkownicy wyrazili pełną zgodę na otrzymywanie wiadomości email Akceptując Regulamin zostania użytkownikami serwisów ! 

• Cena : 

• 60 zł za mailing do wszystkich użytkowników 

!! PROMOCJA !! 

• Zakupując Linki Pozycjonujące + mailing można zakupić w następującej ofercie : 

• 2 miesięce + mailing 100 zł 

• 0,5 roku + mailing 155 zł 

• caly rok + mailing 200 zł 

• ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ PROSZĘ KONTAKT POD WMAIL : 

pewniakallegro@o2.pl 

<< PODAJĄC FORMĘ REKLAMY I CZAS WYŚWIETLANIA >> 

ZACHĘCAM ! POZDRAWIAM !

prosze moderatorow o skuteczniejsze odstrzelenie tego osbnika.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dostałes to Na Pw to będzie odstrzał.

Jesli więcej Użytkowników dostało to tym bardziej.

K.B

https://www.forum.optymalizacja.com/ftopic627.html

Regulamin zabrania rozsyłania ofert i reklam masowo By PW

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczenie pańskiego linka na ponad 8000 stronach z wysokim PR :

-- ok. 3000 podstron PAGE RANK 4

-- 2000 PAGE RANK 3

-- reszta to PR 2 i 1

jak na kilku domenach to nawet jakby mi to codziennie mailami przysylali bylbym zadowolony :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności