Skocz do zawartości

To mnie rozwalilo


tojan3

Rekomendowane odpowiedzi

Ten rysunek mnie rozwalil. Wpierw chcialem umiescic to w kategorii "dowcipy", ale mowiac szczerze bardziej to podziwiam niz mnie to bawi, wiec zamieszczam tutaj.

A co podziwiam?

Perfekcje.

image9.gif

P.S. ten topic to nie jest starter dyskusji na temat eurobiurokracji lub jakiegokolwiek innego schorzenia zwiazanego z UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno na pierwszych monetach euro...

(nie pamietam nominalu)

na odwrocie byla mapka z murem berlinskim :]

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

Aż mi się przypomniało jak szukałem kiedyś specyfikacji flagi:

tak, niezle.

poelacam:

NIEBIESKI ODBITY PANTONE (PANTONE REFLEX BLUE) jest kolorem powierzchni prostokąta; ŻÓŁTY PANTONE (PANTONE YELLOW) jest kolorem gwiazd.

Międzynarodowa paleta kolorów PANTONE jest szeroko i łatwo dostępna nawet dla amatorów.

Druk czterokolorowy

Jeżeli stosuje się druk czterokolorowy, nie można użyć dwóch standardowych kolorów. Niezbędne jest więc odtworzenie ich poprzez zastosowanie druku czterokolorowego. Kolor ŻÓŁTY PANTONE (PANTONE YELLOW) osiągniemy dzięki użyciu koloru 100% żółtego/Process Yellow. Poprzez połączenie kolorów 100% cyjanu/Process Cyan i 80% magenty/Process Magenta można otrzymać kolor bardzo zbliżony do NIEBIESKIEGO ODBITEGO PANTONE (PANTONE REFLEX BLUE).

Internet

NIEBIESKI ODBITY PANTONE (PANTONE REFLEX BLUE) odpowiada kolorowi RGB:0/0/153 (w systemie szesnastkowym (hexadecimal): 000099) w palecie kolorów komputerowych, a ŻÓŁTY PANTONE (PANTONE YELLOW) odpowiada kolorowi RGB:255/204/0 (w systemie szesnastkowym (hexadecimal): FFCC00) w palecie kolorów komputerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEBIESKI ODBITY PANTONE (PANTONE REFLEX BLUE) odpowiada kolorowi RGB:0/0/153 (w systemie szesnastkowym (hexadecimal): 000099)

A czemu nie napisali jak skalibrować monitor, żeby było zgodnie z zaleceniami UE?

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysumek, ktory tutaj pokazales jest niezbedny przy patentowaniu znaku firmowego, logo itp. To nie wynika na pewno z biurokracji UE. Swego czasu na zagranicznym forum widzialem patent logo IBM - to jest dopiero szok. Trzy literki a projekt samych rysunkow to 10 stron :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności