Skocz do zawartości

Duplicate Content - 2 pytania


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Troche czasu minelo od szalenstwa z Duplicate Content a ja mam 2 pytanka.

1.Czy mozna "zdjac" bana ze strony ktora go dostala za Duplicate Content? Np.Przez wyindeksowanie i przywrocenie spowrotem do indeksu google serwisu.

2.Czy linki ze strony objetej banem za Duplicate Content maja jakas wartosc?

Pozrawiam

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy mozna "zdjac" bana ze strony ktora go dostala za Duplicate Content? Np.Przez wyindeksowanie i przywrocenie spowrotem do indeksu google serwisu.

Nie wiem, sprobuj i podziel sie zdobytym doswiadczeniem.

2.Czy linki ze strony objetej banem za Duplicate Content maja jakas wartosc?

Jezeli strona ma bana, to znaczy ze nie istnieje w indeksie google, wiec google nie ma pojecia co na niej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W celu zaoszczędzenia pieniędzy chce stworzyć nowe serwisy na subdomenach ale nie z powtarzającą się treścią czyli Duplicate Content na pewno mi nie grozi.

Jedna domena i ileś (bo jeszcze nie wiem ile :) ) subdomen z rożnymi serwisami

Czy w taki sposób tez można wywalczyć wysokie miejsca w wyszukiwarkach dla danej subdomeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy mozna "zdjac" bana ze strony ktora go dostala za Duplicate Content? Np.Przez wyindeksowanie i przywrocenie spowrotem do indeksu google serwisu.
Tyle, że to zajmie 180 dni nieistnienia w wyszukiwarce!

A ja dalej mam kłopoty z usunięciem duplikatów - błędne zaindeksowanie i można było praktycznie nieskończoną ilość wariacji adresu tworzyć do tej samej strony; choć za to, ile zostało zaindeksowanych i może być potraktowanych jako duplikacja jeszcze sankcji chyba nie nałożono na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy mozna "zdjac" bana ze strony ktora go dostala za Duplicate Content? Np.Przez wyindeksowanie i przywrocenie spowrotem do indeksu google serwisu.

Obserwuj hasło "pisanie programów" w google.. jak wróci zymen.net to jest to możliwe, jak nie wróci, to znaczy, że jest niemożliwe ;>

Miałem na zymen.cjb.net przekierunkowanie na zymen.net i ponieważ domenka była starsza, wywaliło mi zymen.net. No i teraz jest problem... ale zrobiłem trick na zymen.cjb.net i przekierunkowałem na.... zymen.cjb.net ;)))

Niestety nie wiem, co się będzie działo w przyszłości, bo jutro wyjeżdżam do naszych zachodnich braci na kilka tygodni i raczej nie będzie dostępu do netu :)

pzodr.

usługi ślusarskie, frezowanie, spawanie, toczenie, zduny obróbka metalu,

kalkulator lokat bez podatku belki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności