Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

śmietnikom mówimy stanowcze NIE :)

Przyznam szczerze że będzie ciężko ale tez liczę ze się uda, brakuje dobrego stałego SWL'a na rynku.

Z tego co pamiętam to chwaliłeś Linkme jako dobry SWL stały, teraz piszesz że brakuje dobrego stałego systemu. Już się gubię.

Nowy Blog ;-) - Pozycjonowanie i zarabianie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz "chwaliłem" nadal uważam ze jest najlepszy z obecnych ale bądźmy szczerzy do ideału mu daleko i właśnie na taki ideał czekamy bo linkme raczej się nie przebuduje a szkoda bo potencjał mają wypaś ny a spoczeli na laurach.

PS nie chce tworzyć dyskusji o link me w tym wątku

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej testujemy jego podstawową funkcjonalność, wydajność a nie efektywność (to po premierze;))

Rozumie, że testujemy system już działający, w wersji beta, zatem czy dodanie domen i linków będzie skutkowało także ich wyświetlaniem? Jeśli tak to już w pewien sposób efektywność też można sprawdzić ;)

No chyba, że testujemy jedynie działanie panelu?

Jak z tym jest?

Testujemy głównie wydajność serwera gdyż od tego zależy ile będzie można jeszcze wdrożyć pomysłów (przy systemach stałych wydajność to podstawowe kryterium) oraz testujemy panel oczywiście. Ale... Linki są już wyświetlane, boxy są już wyświetlane, cały algorytm beta działa więc nic nie stoi na przeszkodzie by testy zamieniły się w promocję ;)

System będzie posiadał wiele innowacyjnych rozwiązań premiujących jakość a nie ilość.

Jest jakaś oficjalna definicja tej jakości? Może jakieś kryteria? Przez miesiąc można by co nieco uszykować pod nowy system.

Jeszcze za wcześnie by o tym pisać w szczegółach, algorytmy będą ujawnione po premierze... Conieco znajdziecie na stronie głównej statlinka https://www.statlink.pl/#pozycja52 , oraz po zalogowaniu w FAQ.

Pozdrowienia for all.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Z tego co pamiętam to chwaliłeś Linkme jako dobry SWL stały, teraz piszesz że brakuje dobrego stałego systemu. Już się gubię.

to że chwale lody waniliowe nie oznacza ze nie moge zajac sie produkcja lepszych truskawkowych;)

Sory ze tak długo nie odpisywałem, na urlopie byłem, ale juz wróciłem i zabieram sie do roboty. System wystartuje zgodnie z terminem, dopinamy ostatnie szczegóły.

Chce aby system był odpowiedzią na to co ostatnio się działo, filtry , bany . Nie bedziemy przyjmowac do systemu katalogów, autoblogów, generatorów tresci, i innych serwisów pisanych pod szukajki. Site będzie bez wiekszego znaczenia.

Byc moze nie jeden popuka sie po głowie, trudno, podejmujemy takie ryzyko, idziemy na jakosc, wolimy miec w systemie 1000 wartosciowych domen niz 20 razy tyle spamów.

Jak na tym wyjdą userzy systemu, czas pokaże.

pozdrawiam

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to system wystartował a tu taka cisza ;)

Teraz trzeba będzie go potestować i zobaczyć jakie efekty daje:) Na pierwszy rzut oka mi się podoba.

Mam jeszcze małe pytanko, bo u siebie widzę "Typ konta: Standard" czy planujecie jeszcze jakieś inne ? coś dodatkowego otrzymamy np. w płatnej wersji ?

A i zamiast tego "Zgłoś Problem, Sugestię" wydaje mi się, że lepsze byłoby forum ;)

Edytowane przez Buncol

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że start pełnej wersji systemu musimy przełożyć do 20 października z uwagi na chęć dopracowania i poszerzenia funkcjonalności systemu. W chwili obecnej wersja beta pozwala na w pełni na korzystanie z efektywności systemu także zapraszamy do współpracy.

Jednocześnie informujemy iż wynik pierwszego konkursu statlinka ciągle trwa, do wygrania kamera cyfrowa lub aparaty cyfrowy ( do wyboru) , więcej info w wątku początkowym. Do tej nagrody dla użytkowników/testerów którzy zajmą kolejno 2 i 3 pozycje dorzucamy dwa serwry Business Server PRO na home na okres jednego roku

Ponadto zachęcamy do dalszego udziału w testach i uczestnictwie, po oficjalnym starcie mogę uchylić rąbka tajemnicy ;) przewidujemy konkurs dla użytkownika który będzie posiadał najwięcej domen w systemie, nagroda rzeczowa będzie naprawdę bardzo wartościowa ;)

Dlatego dołącz się już dziś bo naprawde warto ;)

Czekamy na wszelkie uwagi od Was już od dziś, te 20 dni pozwolą nam na dopasowanie systemu do Waszych potrzeb.

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich uwag i pytań:

- przydałby się statystyki średniej ilości punktów przeznaczonej na link, liczba punków ile ma najlepsza dodana strona (chodzi o to, żeby było jakieś porównanie w stosunku do moich stron)

- o forum zamiast komentarzy to już pisałem

- nie podoba mi się design strony, ale to nie jest aż tak bardzo ważne

- w panelu nie pokazuje mi linków wychodzących (nie wiem czy to robi automat czy nie)

- zastanawia mnie sensowność Maksymalna odnotowana wartość Site

- nie testowałem ale co się stanie jak dodam stronie i zaznaczę Liczbę boksów 0 i Liczbę linków 0 ?

- ile jest max. gwiazdek w ocenie strony ?

- podczas logowania wolałbym wpisywać nazwę użytkownika a nie adres

- trochę inaczej zapisałbym kategorię

Na razie tyle, pewnie jeszcze coś znajdę ;)

Edyta:

Jeszcze na szybko ;) macie literówkę ISTA LINKÓW ;)

Edytowane przez Buncol

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dorzucimy oficjalna info o tym jaki strony system przyjmuje, napewno juz mogę napisac ze nie bedziemy akceptować katalogów, autoblogów i innych stron na rss, absolutnie nic z generowanym kontenetem. System stawia na jakość stron, zasada będzie prosta, wkładasz dobre strony, oczekujesz dobrych linków i dostajesz takie linki.

PS

Buncol zaraz leon(nick noel) odpisze na twoje pytania

Edytowane przez adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy planujecie jeszcze jakieś inne ? coś dodatkowego otrzymamy np. w płatnej wersji ?

A i zamiast tego "Zgłoś Problem, Sugestię" wydaje mi się, że lepsze byłoby forum ;)

Tak to prawda, że planujemy rozbudowe funkcjonalności, nie możemy jednak jeszcze zdradzić co znajdzie się w poszerzonym pakiecie, między innymi potrzebujemy do tego wiedzy w postaci testów na pełnym obciążeniu.

Widze ze pomimo ze system wystartowal to dalej jest Beta

Po zalogowaniu widac:

Zostałeś zalogowany

Data ostatniego logowania: 1970-01-01 01:00:00 Adres IP: 0.0.0.0

Tak to prawda, że jest to wersja BETA, zgodnie z powyższym postem Adka. Nie wyrobiliśmy się ze wszystkim z czym byśmy chcieli, dlatego premiera zostaje odłożona w czasie. Dla zainteresowanych włączyliśmy możliwość zalogowania gdyż funkcjonalność bazowa już działa i można ją ubrać w słowo BETA. ;)

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje Linki

- biorę edycję linków, przy dodawaniu linka zaznaczyłem żeby nie wyświetlał na moich www tam tego nie ma więc nie wiem co i jak :) czy będzie się wyświetlał czy nie

- brakuje mi opcji gdzie mój link się znajduje

- zastanawia mnie sensowność BL podawanego z google (nie lepiej yahoo lub altavista) ?

Twoje Boxy

- macie 2 razy opcję szukaj, dlaczego ?

Twoje Przelewy

- zastanawia mnie "ID Użytkownika Docelowego:" gdzie to się sprawdza ?

Instalator

Przydałyby się opisy do instalacji na forach IBP, VBB, SMF i phpBB

A i opcja Wygasłe Domeny sądzę, że to nie potrzebny dodatek w systemie ;)

To tyle z wyglądu i ogólnych wrażeń. Teraz trzeba testować moc :)

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności