Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tylko jedna strona straciła PR, poza tym żadnych większych powodów do rozpaczy nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zrobić jeśli po podmianie strony jest nieaktywna, a po próbie aktywacji zwraca błąd:

Nie udało się aktywować strony ponieważ Nie odnaleziono wymaganych Linków systemu Statlink podstrona:
(...)
Sprawdź poprawność implementacji skryptów Statlink.pl weryfikując ją z instrukcją zawartą w zakładce Instalator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do administracji w zwiazku z ostatnim ogloszeniem iz parametry takie jak BL, RD i PR zostana zastapione systemowym paramterem statrank. Mianowicie rozumiem ze czynnik PR nie bedzie brany pod uwage, w takim razie jak zamierzacie rozpoznawac strony z wyzerowanym PR ? Jak chcecie wychwycic strony ktore po wyzerowanym PR beda dodawane do systemu ? Jesli zostanie to wprowadzone bez takiego zabezpieczenia to niestety bedzie tylko wielka szkoda dla systemu bo nie minie kilka miesiecy a statlink bedzie sie skladal w duzej mierze z oznaczonych przez google domeni jego moc bedzie nie tyle dodatnia co ujemna.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie ciekawi to rozwiązanie StatRank, mam nadzieje, że wydawcy będą o tym fakcie poinformowani stosunkowo wcześnie, aby mogli w jakiś sposób rozwiązać problem z deficytem punktów itp. I sprawa która poruszył Kiler jak system będzie rozpoznawał domeny oznaczone przez Google czyli z wyzerowanym PR, może się tak zdarzyć, że do systemu będą napływały stare domeny oznaczone jako spam posiadające dużo BL i RD

Szybki i sprawdzony serwer do GSA, CS czy ZennoPostera - SolidSeoVPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze statlink sie powoli konczy, od 3 miesiecy pozycje leza , niewaznie czy linkuje ze stron z PR1+ czy z PR0, masakra, jak te wahania PR i site-u sie to nie ustabilizuja nie bedzie dalej komu utrzymywac tego systemu - to tak z perspektywy osoby kora kupuje punkty ...

Koszty tylko rosna a efektywnosc z miesiaca na miesiac dramatycznie spada.

  • Like 1

STRONABIZNESOWA.PL

Budowa Responsywnych Stron WWW

250 zł na reklamę w Google i prowadzenie kampanii za darmo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie SL działa jak działał, nie siejmy defetyzmu, tak czy inaczej przydało by się trochę więcej informacji na temat statrank, takich jak kiedy wejdzie, jak będzie wyglądał proces wdrażania i na czym będzie bazował.

None are more enslaved than those who falsely believe they are free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności