Skocz do zawartości

hehehe i znów google coś mota


wrednotka

Rekomendowane odpowiedzi

kopia z googla była z 22.05 a dziś patrzę, i widzę i nie wierzę bo mam datę 15.05

Pewnie kopia z innego DC. Ja teraz zrobiłem taką sztuczkę, że google codziennie indeksuje serwis i codziennie robi cache ;)

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylo ostre przewracanie pozycji na DC ;) przedwczoraj bylem 5i6 (6 podstrona) a wczoraj chwilami bylem na polowie DC na 1i2 miejscu :-) po przetasowaniach glowna moja strona trafila na 4 pozycje we wszystkich dc. Co do przetasowan tam gdzie mialem 1 to bylo widac ze w czolowce sa strony z linkuj/linkora teraz dalej pierwsze 2 miejsca bez linkorow sie trzymaja. Fraza 1,2Mln

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie dziś na każde zapytanie o kopię (dc 64.233.161.104) zwraca komunikat: "Server Error The server encountered an error and could not complete your request. If the problem persists, please mail google@google.com and mention this error message and the query that caused it."

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na https://216.239.59.104/search?q=cache:https:...://www.onet.pl/

obserwowalem pojawianie się i znikanie opicji z kopią tesktowa i bez, byc może testuję wyłączenie opcji kopia tesktowa

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po update linków, ich liczba wzrosła mi o 10, nastepnego dnia znów spadła do poprzedniego stanu, a mimo to dzis poszłam ( a raczej "moja" stronka) o 213 miejsc do góry

Różne DC.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności