Skocz do zawartości

Oficjalne wyniki konkursu


Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu kapituły konkursu dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu i gratuluję całemu Top10.

Oficjalne wyniki różnią się nieco od wyników na stronie konkursu.

Pierwsze miejsce bezapelacyjnie zajmuje websign.pl ze stroną https://www.receprecz-odtybetu.com

Niestety, z przykrością musimy stwierdzić, że ze względów regulaminowych nie możemy uwzględnić tego uczestnika konkursu w oficjalnym rankingu. Powodu na razie nie będziemy publikowali, jeżeli websign.pl będzie chciał napisać publicznie dlaczego, to prosimy bardzo. Dodam tylko, że powód jest małym szczegółem, który wynika z regulaminu.

Chcieliśmy złożyć specjalne gratulacje websign.pl za ogrom pracy włożonej w udział w konkursie.

Strona była brana pod uwagę do 2 nagród. Oczywiście jak wszyscy widzą do nagrody głównej za zdobycie pierwszego miejsca. Również została nominowana do nagrody specjalnej za najlepszą stronę pod względem merytorycznym, estetycznym i webmasterskim.

Gratulacje websign.pl :)

No i teraz oficjalne wyniki Top10. Jeżeli w rankingu Top10 były 2 strony należące do tego samego użytkownika, to brana pod uwagę była tylko strona z najwyższą pozycją.

Gratulujemy zwycięzcom!!! :)

Laureatów dwóch nagród specjalnych opublikujemy wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście nie mam powodów, żeby nie powiedzieć dlaczego nie zostałem oficjalnym zwycięzcą.

Otóż oprócz tego, że jestem właścicielem firmy websign, którą to właśnie zgłosiłem do konkursu, prywatnie jestem również pracownikiem firmy Az.pl, która jak wiecie jest sponsorem konkursu, a niestety w regulaminie był zapisek, że nie mogą startować pracownicy sponsorów.

Oczywiście dla informacji wszystkich - środki wykorzystywane do udziału w konkursie pochodziły ze środków mojej firmy websign i cieszę się, że mogłem z Wami powalczyć w konkursie o najwyższe pozycje i udowodnić coś sobie i innym, tylko laptopa trochę żal :)

Gratuluję oficjalnym zwycięzcom TOP10 :)

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczucie dla przegranych.

Choć nie znam wyników oficjalnych, ale ze strony głównej mam 24 miejsce to uważam, że nie jestem przegranym :) Wiem z czym startowałem i patrząc na ludzi za mną to powinienem być koło 40-50 miejsca. Nie wygrałem żadnej materialnej nagrody ale mam satysfakcję że z tak małym zapleczem tyle osiągnąłem :)

Gratuluje zwycięzcom i ludziom którzy tak jak ja traktowali te mistrzostwa :)

Edytowane przez Exe

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczucie dla przegranych.

Choć nie znam wyników oficjalnych, ale ze strony głównej mam 24 miejsce to uważam, że nie jestem przegranym :)

Dlatego Ci gratuluje a nie współczuje :) Są jednak osoby, który mierzyły znacznie dalej niż udało im się zajść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekło mi, że to już dzisiaj kończymy zabawę, myślałem że do końca sierpnia walczymy. Szkoda, że już koniec.

Gratulacje dla zwycięzców. Ostry finisz. Ciekawe ile punktów z SWLi przeznaczyła czołówka.

Też startowałem (suchecki - https://www.mosuro.pl/receprecz-odtybetu) i przyznam, że się sporo nauczyłem i uświadomiłem sobie, jak mizernym zapleczem dysponuję ;-)

Trochę opublikowane wyniki nie zgadzają mi się z aktualnie serwowanymi (konkurs zakończyłem na 20 miejscu, a stronę obecnie widzę na 15 pozycji), ale to pewnie kwestia DC.

W kolejnych mistrzostwach na pewno wystartuję i mam nadzieję, że będę już wtedy dysponował znacznie większym potencjałem. Pozdrawiam pozostałych uczestników.

---

Michał Suchecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności