Skocz do zawartości

Eldorado w KGHM


melassa

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo dobre. Moze pomozmeu temu facetowi?

Czy ktos ma jakies propozycje pozycjonowania konkretnych fraz?

Chociaz musze przyzanc, ze jak sobie przypomne jaki odzew wywolala akcja Polen witze, to raczej nie mam specjalnych nadziei. Polen

A wlasnie. Sam ciagne akcje Polen witze i caly czas sie wspinam w wynikach. Niektorzy, w tamtym pogadali, pogadali, powymadrzali sie, ze by cos zrobili, ale w koncu nic nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tej strony nie jestem w stanie powiedzieć, czy przedstawione przez autora zajścia są prawdziwe czy fałszywe. Uprawdopodobnia je to co się dzieje w podobnych przedsiębiorstwach państwowych. Ale doświadczenie wskazuje, iż jest to kolejna wersja "spiskowej teorii dziejów". Podczas moich praktyk w prokuraturze, sądzie, a także z informacji posiadanych z biur poselskich z takimi sprawami, czasem równie a nawet bardziej rzetelnie opisanymi spotykałem się wielokrotnie. Niestety łączyło je jedno - po dokładnym przyjrzeniu się faktom wynikało z nich, iż autor doniesienia jest chory psychicznie. Smutne ale prawdziwe.

O ile jestem w stanie uwierzyć, ze lokalna prokuratura umorzyła postepowanie (prokuratury umarzaja zdecydowaną większość postępowań ze względu na braki kadrowe), o tyle kolejne umorzenia przez kolejne instacje wyglądaja już coraz mniej prawdopodobnie. Naprawdę ktoś z Was wierzy, że KGHM przekupił WSZYSTKICH prokuratorów i sędziów w okolicy? W tej kopalni diamenty wydobywają czy co?

Naprawdę do takich "doniesień" należy podchodzić wyjątkowo ostrożnie. Paranoików nie brakuje, schizofreników też, a akurat jest "moda" na komisje śledcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam KGHM troche poniewaz mieszkam w centrum tej firmy ;)

Jezeli chodzi o to co ten autor pisal to jest raczej prawdziwe poniewaz byl on pracownikiem KGHM i majac do czynienia z naduzyciami chcial to ukrocic.

Jak wiemy skonczylo to sie dla niego wypadem z firmy.

PS Adres tej strony dostalem od pracownika KGHM ;)

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo tytuły popularnych programó aferowych jakieś "uwaga" "express reporterów" itp ...

moze jakies synonimy do afera , przestępstwo itp

dobre też może być rząd i z tym powiązane

na pewno nei zaszkodzi pozycjonowac na imiona i nazwiska osob na ktore bezposrednio ten pracownik

aa i jak michnik to i gazeta .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze, niezle propozycje :)

Mysle, ze najlepsza fraza bylaby "afera".

KGHm moze byc za trudna (jezeli ktos twierdzi, ze tak nie jest to niech zadeklaruje, ze bedzie linkowal, zanim skrytykuje). poza tym to godzi w inwestycje, a chyba nie o to chodzi.

Wydaje mi sie, ze najlepsza fraza bedzie "afera".

Sprawdzilem co mozna znalezc dla tej frazy.

Wiec na stronie afera.com mozna przeczytac:

"Afera's aim is to represent the broad interests of the European self adhesive tape industry. Afera achieves this through hosting conferences and educational seminars, communicating relevant information".

hehe, strona promujaca przemysl tasmy samoprzylepnej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

any other suggestions?

Właśnie przed chwilą skonczylem pisac podrozdzial pracy na temat brainstormingu w poszukiwaniu słów kluczowych.

Można tam przeczytać na temat brainstormingu, wiec polecam.

oto kawalek:

"Początkowym etapem ustalania listy słów kluczowych jest tzw. brainstorming - burza muzgów.

Christine Churchill w artykule „Keywords Analysis and Ranking: the value of Brainstorming” przedstawia sugerowane etapy burzy muzgów:

1. Brainstroming – zebranie wszystkich możliwych słów kluczowych, które odpowiadają tematowi reklamowanej strony. W etapie tym liczy się kreatywność i otwartość na wszelkie możliwe propozycje. W etapie tym nie przeprowadza się oceny trafności słów kluczowych.

2. Warto przeprowadzić brainstorming zewnętrzny, poza firmą, gdyż używana terminologia, słowa i pojmowanie istoty produktów mogą być inne u potencjalnych klientów niż u sprzedawców.

3. Zapoznanie się z językiem używanym przez klientów, gdyż może być on źródłem słów kluczowych, które nie zostały wcześniej wymienione. W tym etapie mogą pojawić się skróty, akronimy, słowa slangowe

4. Ustalenie rankingu wybranych słów kluczowych, wg. popularności wyszukania. Liczbę wyszukań słów kluczowych można oszacować na podstawie narzędzi oferowanych przez Overture (dla rynku anglojęzycznego) lub przez Onet (dla polskiego rynku). Na tym etapie można odrzucić część słów kluczowych, które nie mają dużego znaczenia.

W następnych etapach należy przeprowadzić selekcję słów. Zależnie od wielkości planowanej kampanii i strategii (celem może być maksymalizacja efektu lub osiągnięcie konkretnego poziomu). Dobór słów kluczowych musi odbyć się na podstawie oceny eksperckiej lub na podstawie analizy statystycznej danych historycznych.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

any other suggestions?  

Właśnie przed chwilą skonczylem pisac podrozdzial pracy na temat brainstormingu w poszukiwaniu słów kluczowych.

Można tam przeczytać na temat brainstormingu, wiec polecam.

Czy istnieje możliwość zapoznania sie z Twoją pracą? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie można odrzucić część słów kluczowych, które nie mają dużego znaczenia

ja bym się nie zgodził, jeśli są niszowe to i wypozycjonowanie ich nie powinno sprawić kłopotu, wystarczy poświęcić im jedna kilka podstron serwisu (jak duży to mała strata, jak mały to"Houston...")

każdy potencjalny klient jest ważny szczeólnie, że prawie zerowy wysiłek a przypuszczalny zysk zdecydowanie większy nawet jeśli takich wejśc miesięcznie bedzie kilka - kilkadziesiąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm .

Taka sobię bajęczkę wam opowiem ;) o owym miłym koncernie. ;)

Kilka lat temu po transformacji ustrojowej Pewna firma (której nie znam!!!) Reprezentowała pewnego notabla z Solidarności.

Owa firma sprzedała cuś owemu KGHM cały manewr polegał na tym że sprzedała to x100000 cena rynkowa.

Pojawiła się na stronie rzadowej informacja o tym w raporcie otwarcia,

Z tego co wiem na dzień dzisiejszy owej firmie wiedzię się nadal świetnie a sprawa poszła do umorzenia.

Jeden z podwykonawców Nadal świetnie prosperuje na Warszawskim Ursynowie i koniec bajeczki.

Mógłbym tak do wieczora

A wracając do pozycjonowania ;)

Często forumowicze pytają jaką domenę utworzyć aby była poczytna i sama się rozrastała.

Tym postem odpowiedzieliście na ich pytanie.

Afera to niestety w Polsce klucz do sukcesu.

Mały problem to to że jakby ludzie opisywali afery na takim stworzonym portalu Admin co chwila na wniosek prokuratury musiałby czesać logi z Ip-Kami userów.

Więc pomysł jest średnio miły

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mały problem to to że jakby ludzie opisywali afery na takim stworzonym portalu Admin co chwila na wniosek prokuratury musiałby czesać logi z Ip-Kami userów.

Więc pomysł jest średnio miły

Pomysl jest niezly ! ! ! .... po co czeasac ? Wystarczy notowac przy rejestracji i/lub logowaniu (dodawaniu wpisu)... ;)

p.s. niestety domena AFERA oraz wiekszosc z AFERY jest zajeta.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności