Skocz do zawartości

Google AdSense i AdKontekst na jednej stronie - można ?


marynistyka.org

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :D

Czytam wpisy na forum w dziale Reklama Kontekstowa dotyczące mojej wątpliwości i im dłużej czytam, w połączeniu z cytatem z Regulaminu AdSense:

"Reklamy i usługi konkurencyjne

Aby zapobiec wprowadzeniu użytkowników w błąd, nie zezwalamy na publikowanie reklam lub pól wyszukiwania Google w witrynach wyświetlających również inne reklamy lub usługi wykorzystujące ten sam układ graficzny i kolory, co reklamy lub pola wyszukiwania Google w tej witrynie. Nawet jeśli reklamodawca sprzedaje reklamy bezpośrednio w witrynie, jego obowiązkiem jest upewnić się, że reklam tych nie można pomylić z reklamami Google."

sprawiają, że wiem... coraz mniej ;)

Mógłbym Was poprosić o jednoznaczną podpowiedź w tej kwestii - czy mogę na jednej stronie i podstronach oczywiście umieścić Google AdSense i AdKontekst?

Oczywiście jeżeli umieszczę je nie obok siebie, odróżnię kolorem, itd...

Czy jest to dozwolone?

I przy okazji - czy uważacie, że bardziej opłacalny jest AdKontekst czy np. Ceneo? Co do AdSense pomimo słabego dolara :D jestem raczej zdeklarowany.

Z góry bardzo Wam dziękuje

Pozdrawiam serdecznie

Marek

... jestem laikiem i... pewnie często nie wiem o czym piszę... ale umiem czytać ze zrozumieniem

:)

zaglowieczu9.gif

;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno umieszczać innych reklam kontekstowych na jednej podstronie razem z Adsense. Możesz jednak zrobić tak że podczas jednej odsłony wyświetla się adsense, a podczas kolejnej adkontekst i tak na zmianę.

A co do opłacalności Adkontekst vs. Ceneo to wybieram Adsense ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym Was poprosić o jednoznaczną podpowiedź w tej kwestii - czy mogę na jednej stronie i podstronach oczywiście umieścić Google AdSense i AdKontekst?

Panie, takie rzeczy to tylko w supporcie AdSense. :D

Oczywiście jeżeli umieszczę je nie obok siebie, odróżnię kolorem, itd...

Czy jest to dozwolone?

Uważam, że tak.

I przy okazji - czy uważacie, że bardziej opłacalny jest AdKontekst czy np. Ceneo? Co do AdSense pomimo słabego dolara :D jestem raczej zdeklarowany.

U mnie sprawdza się AdSense, ale czytałem tu opinie, że jest odwrotnie...

Nie wolno umieszczać innych reklam kontekstowych na jednej podstronie razem z Adsense.

Wolno, o ile są w innych kolorach. ;) Przecież tak tam jest właśnie napisane. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie :shout:

Rozumiem nadal, że... nie wolno / wolno... :) ale bardzo Wam dziękuje za podpowiedź

i tak zacznę na razie od Google AdSense... a później zobaczymy, czy w ogóle wstawiać coś jeszcze, tym bardziej, że chodzi mi o moje ukochane strony, które nie były tworzone pod reklamę... a pod... e-biznes ;) więc przede wszystkim muszą jakoś wyglądać.

Jeszcze raz - dzięki za podpowiedzi

Pozdrawiam serdecznie

Marek

... jestem laikiem i... pewnie często nie wiem o czym piszę... ale umiem czytać ze zrozumieniem

:)

zaglowieczu9.gif

;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę nie zrozumiałem wypowiedzi, na którą odpisywałem. :)

Google napisało ostatnio, że wkrótce wprowadzi mechanizm, który będzie wyświetlać na jednej stronie różne reklamy w boksach AdSense, żeby zwiększyć klikalność.

Wyświetlanie reklam z różnych systemów (AS, OK, AK) to coś zupełnie innego. Proponuję prostą konstrukcję warunkową i losowanie zmiennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności