Bestmedia

Filtr z 28 na 29 lipca w Google

Recommended Posts

Moja domena dostala bana w wyszukiwarce google jak przedwczoraj miałem 5000unikalnych to wczoraj mialem 400unik.

Byłem na pierwszych stronach z kilkunastoma frazami a teraz jestem albo na 10 ,15 czy 20 podstronie aaaa tragedia.

1 Za bardzo pozycjonowalem czy co?

2 Kiedy to minie?

3 CZy będe musiał odnowa pocycjonować?

1.To nie Ban

2.Może czkawka google jest aktualizacja PR

3.Poczekaj jakiś czas

4.U mnie wyparował index jednej ze stron całkowicie a był w Top11

Coraz częściej trzeba kawę pić, żeby z fusów powróżyć... podaj adres strony...

www.tele-online.pl

A jesli to ban to pewnie potrwa troche czasu czy jest sens stale punktowac z systemow wymiany linkow na tą domene? czy może przez jakis czas punkty skierowac na coś innego?

teraz jestem albo na 10 ,15 czy 20 podstronie

to pewne że nie ban jak tak pisał, jak już filterek ja bym się na razie nie stresował niech update się skończy

Zerknij tam do siebie

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/wnecie/domains/tele-online.pl/public_html/index.php:2) in /home/wnecie/domains/tele-online.pl/public_html/maincore.php on line 188
Edited by Iguana

To jest pamięć podręczna Google adresu http://www.tele-online.pl/. Zdjęcie przedstawia stan strony z 23 Lip 2008 06:34:56 GMT. Aktualna strona może wyglądać inaczej. Więcej informacji »

Keine panik, meine Herren!

Domagam się zatarcia ostrzeżenia.  :D   Lech W. siedzi.... na naszym fotelu (Ergo-fotel.pl) patrząc na fototapete.

Iguana ten bład wyskakuje mi tylko raz na jakis czas być może to coś na serwerze jakaś funkcja siada bo w ftp i mysql nic nieruszam a mimo to czasem sie pojawia ten warning

Filterek? Jak długo sprawa powinna sie wyjasnic?

To nie blad serwera

Tutaj bedzie sygnaturka

Filterek? Jak długo sprawa powinna sie wyjasnic?

rok, dzień miesiąc, tydzięń, wiek, dożywotni ?

tego nikt nie wie

Coraz częściej trzeba kawę pić, żeby z fusów powróżyć... podaj adres strony...

myślisz, ze masz 1k postów na forum to jestes gurtu ?

robisz się coraz bardziej bezczelny

Edited by zoozool

sygnaturka.png

I takie są właśnie skutki wprowadzenia swe-li człowiek nie umiejący rozpoznać bana "wypozycjonował" stronę na kilkadziesiąt haseł. W sumie nie wiem czy to dobrze czy źle nie chce mi się zastanawiać ale odpowiadać też nie :)

myślisz, ze masz 1k postów na forum to jestes gurtu ?

Ja tak myślę :) a tak na poważnie to nie widzę nic złego w tej wypowiedzi... przecież te wróżenie z fusów czy kryształowej kuli to nasze forumowe powiedzonko.

Do autora tematu: poczekaj 2-3 tygodnie jak pozycje nie wrócą możesz zacząć się martwić.

Ja tak myślę biggrin.gif a tak na poważnie to nie widzę nic złego w tej wypowiedzi... przecież te wróżenie z fusów czy kryształowej kuli to nasze forumowe powiedzonko.

rozumiem, ale on to pisze w każdej wypowiedzi by tylko coś napisać

sygnaturka.png

Google ma update znikają pozycje znikają strony i przez jakiś czas tak będzie czasem po pozycje są nawet lepsze.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.