Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Lok to nie chodzi o dupolizostwo bo tego to perfidnie nie lubię, staram się docenić prace admina, widać że się stara :) Uzyskałem bardzo ciekawe efekty dzięki gotlinkowi i się nim troszkę zauroczyłem, wybaczcie :)

Pozdrawiam !!!

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kob22: punktowanie jest inne niz w innych systemach - tak nie dawno chwaliliscie, ze punktowane sa male strony.

15tego za taka strone dostanie sie tylko 110/160 pkt. zobaczycie ile osob bedzie marudzilo :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subdomeny - tak, sztucznie nabite punkty? dlaczego tak uwazasz?
Bo podobno punktują za każdą subdomene/domene min 700 pkt.

A co z weryfikacją? Jaki interes mieliby moderatorzy w dopuszczaniu kilkudziesięciu/kilkuset domen-śmieci na raz, bo to przecież widać czy coś jest wartościowe.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziala gotlink czy mamy pierwszy tak duzy pad? od kilku godzin w ogole nie moge otworzyc strony

// wyglada na to, ze padlo lacze, ktore jest po drodze miedzy mna a serwerem gotlinka - u niektorych pewnie dziala

Edytowane przez sagittariuspl

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale jak robię subdomeny żeby nabić pkt to nie patrzę i mnie to nie interesuje czy to będzie 15 linków wychodzących czy 2 bo i tak ta subdomena jest tylko i wyłącznie pod ten system. Na 99% nie wykorzystam jej do innych celów. I tak ładnie ludzie sobie nabijają pkt.

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotlink ma jakis zastoj ;) ani nie dodaje nowych domen i prawie nie rozdaje linkow...najgorsze jest to ze przejrzalem stronki emitujace gotlinka..nie znalazlem na nich zadnego swojego linka, pomimo ze troche tych punktow mam, oraz wedlug panelu 200k linkow zostalo wyemitowanych - i to w zasadzie tylko w dniu dzisiejszym..Ciekawe gdzie te linki sie podzialy..pewnie leza tysiacami na jakis subdomenach z 1 podstrona..glupio troche :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale jak robię subdomeny żeby nabić pkt to nie patrzę i mnie to nie interesuje czy to będzie 15 linków wychodzących czy 2 bo i tak ta subdomena jest tylko i wyłącznie pod ten system. Na 99% nie wykorzystam jej do innych celów. I tak ładnie ludzie sobie nabijają pkt.

strony np. firmowe z małym site też muszą dostawać jakieś punkty

a nie 3 punkty za stronę jak w e-weblinku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności