Skocz do zawartości

Link Master


neox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

gdzie udostepniacie taka baze?

Link Master mialem zaczyt testowac i dostac w prezencie.

Addera kupilem za 30 zl. nielegalnie.

Potem chcialem byc fair i kupilem legalnie addera 5.

zaluje tego bezmiernie i bardzo aktywnie odmawiam ludzi od kupowanie addera.

roznice w cenie tych programow - prawie 10 razy.

mimo to - Link Master jest otwarty, pracuje i polepsza program, ktory byl juz na poczatku niezly.

producent addera - kompletnie nic nie robi, co prawda czas od czasu sie pojawia jak teraz i robi reklame.

forum addera umarlo , a raczej nigdy sie nie narodzilo.

i na deser - faktycznie baza katalogow - 1000% - najwazniesza.

ja mam wyczyszczona baze do addera na qlweby.

to mi kosztowalo jakies 150-200 godzin pracy.

ale to ja , osoba prywatna i amator seo.

pytanie - czy mogl by szanowny producent addera przeznaczyc z 10-20 zl.

z kazdej sprzedanej za kilkaset zl. kopii na prace nad baza.

zlecic i oplacic wykonanie wyczyszczonej

aktualnej bazy? aha i raz na pare mies. wysylac aktualna baze.

przeciez placilismy za addera kilkaset zl. prawda?

przepr. za dlugi post, ale prawde mowiac wkurza mnie jak ktos malo ze nic nie robi,

to jeszcze wcina sie do obcych topikow zeby bezczelnie reklamowac swoj produkt.

TO NIESTOSOWNE MIESCE DO REKLAMY.

tu co druga osoba wypowiadala sie o tym jak skandalicznie nieskuteczny jest adder.

zdradze Panu tajemnice, gdyby nie pozalowal Pan tych 10-20 zl. na czyszczone bazy katalogow,

moze zupelnie inna opinia byla by u addera teraz i duzo wieksza ilosc chcetnych kupic.

ale juz za pozno. addera opluwa teraz kazdy kto go kupil.

proscej teraz promowac kolejny produkt, prawda, semia addera?

czekam z niecerpliwoscia na maiala z ta baza, skoro juz po kilku latach

Pan sie zorientowal ze one jest na gwalt potrzebna.

jestem pewien, ze wraz ze mna odetchna wreszcie z ulga mnostwo Pana klientow,

co to uwierzyli w reklame super addera i teraz pisza wszedzie jaki to bezdarny soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie najgorszą wadą LM jest to, że nie ma możliwości ustawienia PR katalogów gdzie ma on dodawać. Skutek jest taki, że dodaje byle gdzie i jeśli nie masz dobrego antywirusa to naściąga tyle wirusów, że co 30 dni masz murowany format. Poza tym jeśli nie masz kontroli gdzie dodaje to przez dodawanie do śmietników o zerowym PR zaniżasz wartość pozycjonowanej strony.

Ta nowa wersja i nowa baza jestna tyle genialna, że 15 wpisów potrafi wyszukiwać i dodawać nawet klikanaście godzin !!

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dla mnie Link master jest taki sobie obecnie nie lubie z niego korzystać . Np jak masz jakiś program antywirusowy to w ciągu dodawania wywala ci z 50x ze wirus jest w iframe. Ogólnie na viscie często się wiesza.

Aczkolwiek bardzo różni się od prezentowanych tutaj podobnych programów. Ma o niebo lepszy wygląd i łatwo każdy może go obsłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam Link Mastera na XP i też się często zawiesza, oraz non stop avast pokazuje informacje o wirusie, co bardzo przeszkadza w pracy.

Ogólnie Link Master jest przyjemny, ale autor powinien zrobić filtr na katalogi zawirusowane. Powinno też być tak jak jest w Adderze - użytkownik sam może dodawać katalogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Używam Link Mastera. Kupiłem ten program z nadzieja że samodzielnie dodam do katalogów linka łatwo i przyjemnie. Poruszanie się i skonfigurowanie programu jest bardzo łatwe i zrozumiałe co laikowi nie powinno sprawić problemów. Jedna wada która dyskwalifikuje program jest to że baza danych katalogów chyba nie była aktualizowana od czasów Atari ST. Dlatego też nie zdziwicie się gdy przy sprawdzaniu raportów większość katalogów zwyczajnie już nie będzie istniało. Pozostaje mi męczarnia w dodawaniu ręczny i oczekiwania cudu wypozycjonowania strony. Niestety nie miałem przyjemności korzystania z innych programów typu adder i tak dalej powód jest prosty cena zbyt wysoka.

Da się miksować opisy typu {słowo1|słowo2} ?

Tak można miksować

Sieciowy Toster suchary z sieci.

https://www.sieciowytoster.pl

@Orsonik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tego programu nie polecam. Autor chyba nie ma czasu nad dopracowaniem dzieła. Pod windows 7 jak i vistą program u mnie nie działa. Pod xp początkowo działał potem pojawiły się problemy z buforem. Brak jakich kolwiek aktualizacji, program nie rozwija się nic się w nim nie zmieniło od lat. Nie aktualna baza katalogów. Ten program to zwykłe naciąganie i nie wart swojej ceny.

Sieciowy Toster suchary z sieci.

https://www.sieciowytoster.pl

@Orsonik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam.

Zakupiłem LinkMaster i podzielę się opiniami.

Program potrzebuje 6 godzin pracy komputera, żeby dodać do tych 20 katalogów.

20% bazy to wirusy, 70 % to niedziałające katalogu, a 10% to katalogi w których trzeba przepisywać obrazek (token).

1 dzień po zakupie stwierdziłem, że chcę zwrot pieniędzy, bo jeszcze na złość program się wieszał, posiadam win7, oczywiście. Brak odpowiedzi, zero zwrotu.

I to nie jest wymyślona historia, mam na to niezbite dowody, raporty.

Zapłaciłem 100 zł.

I teraz nasuwa się pytanie, czy warto?

Gdybym nie miał antywirusa to już bym miał po systemie.

Po co piszę tego posta? Żeby ostrzec innych przed kupowaniem z pośpiechu takiego amatorskiego i programu który nie spełnia swoich funkcji.

Mogłem zamiast wydawać te 100 zł, kupić sobie i znajomym pizze i piwo, zamiast ładować pieniądze w błoto.

To jest przestroga dla innych.

Pozdrawiam.

logos2.png

Nasza firma specjalizuje się w przewozach busami, w szereg naszych usług wchodzą: busy do Holandii, busy do Niemiec, busy do Belgii.
Oferujemy busy z Polski jak i powroty z Holandii i Niemiec do Polski. Najczęściej wybieranymi przewozami są busy olsztyn holandia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś też miałem nieszczęście zakupić ten projekt i rzeczywiści nie nadawał się. Nie powinno się go już sprzedawać.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności