Skocz do zawartości

wypisy z dokumentacji szpitalnej


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent ma dwoje nastoletnich dzieci, lecz poza tym nie wykazuje objawów choroby psychicznej

Chory uskarża się na ból w klatce piersiowej po ośmiu miesiącach leżenia na lewym boku

Chory uskarża się na ból w klatce piersiowej po ośmiu miesiącach leżenia na lewym boku

Podczas badania kolano było zaczerwienione, obrzęknięte, a na drugi dzień zniknęło

Pacjentka nieustannie szlocha i płacze, wygląda także nieco depresyjnie

Pacjentka cierpi na depresje od czasu pierwszej wizyty u mnie w 1996 roku

Wyglądający zdrowo, zgrzybiały 70-letni mężczyzna, wysoce sprawny umysłowo, zaawansowany Alzheimer

Pacjent odmówił sekcji

Denat utrzymuje, że nie miał poprzednich historii samobójstw

Pacjent twierdzi, że białe krwinki zostawił do badania w innym szpitalu

Pacjent miał na śniadanie kanapki, a po południu anoreksję

Notatka z konsultacji: Tak! Między nami mówiąc, powinno nam się udać zapłodnić tę pacjentkę

Pacjent nie ma czucia od palców stóp w dół.

Pacjent wykazywał pełną przytomność i współpracę i nie odpowiadał na pytania.

Pacjentka stwierdziła, że na zatwardzenie cierpiała przez większość życia do momentu rozwodu.

Obie piersi są równe i reagują na światło.

Badanie genitaliów wykazało, że pacjent był pochodzenia żydowskiego, ponieważ był oberżnięty

Skóra: nieco blada, ale obecna

Badanie bioder wykonano pacjentce wieczorem w łóżku

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności