Jump to content

indeksowanie wszystkich stron w jednym miejscu

Recommended Posts

Witam wszystkich,

zastanawia mnie fakt indeksacji kilkudziesięciu stron na jednej. Konkretniej chodzi mi o sytuację, gdzie na jednej stronie dodajemy linki do około 80 - 100 stron, a tę stronę na której jest taka duża ilość tych linków mocno linkujemy, aby za jednym razem od razu wszystkie weszły do indeksu. Zaznaczmy też, że jest 10 domen i po 10 subdomen do każdej w tym spisie 100 linków.

Jak taka indeksacja ma się dla googla? Strony mogą złapać bana? filtra? czy może 100 linków to jeszcze mała ilość?

wiem, że było już o tym jednak nie mogłem znaleźć tego tematu.

acha, a strona która ma zawierać te 100 linków to mniej więcej prosty projekt:

10 linków, pod nimi tekst około 1.000 znaków podobny tematycznie do linków.

potem kolejne 10 linków i znowu tekst około 1.000 znaków podobny tematycznie.

no więc jak jest?;>

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

acha, a strona która ma zawierać te 100 linków to mniej więcej prosty projekt:

10 linków, pod nimi tekst około 1.000 znaków podobny tematycznie do linków.

potem kolejne 10 linków i znowu tekst około 1.000 znaków podobny tematycznie.

no więc jak jest?;>

To już lepiej- tekst 1000-2000 znaków, w tekście 10 linków ze zróżnicowanymi anchorami. Co masz na myśli pisząc "tekst podobny tematycznie do linków"? Że tekst będzie np o sklepach, a linki sklep.pl. spożywczy.pl etc czy pod anchorami sklep, zakupy...

dokładnie tak jak piszesz;)

dłuższy tekst to dużo więcej pracy, a chcąc zaindeksować około 400 domen to by się zeszło z tym pisaniem;p

hm, postanowiłem zrobić test takiego indeksowania - jak będą wyniki to odświeżę temat:)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Czyli chcesz sobie zrobić taka stronę - "indeksarkę"?

hmm w sumie można by spróbować, ale te 100 linków będzie słabe nawet mimo mocnego podlinkowania, czy to się przełoży na indeksacje, to nie wiem. Ogólnie strony ze słabymi linkami się słabo indeksują.

A nie lepiej sobie postawić autobloga na wp (oczywiście ze słownikiem synonimów) i wklejać linki w gotowy tekst? Po co sobie życie utrudniać ;)

wp z tym całym seopackiem się powinien ładnie indeksować

.

Ta idea nie jest nowa.

Dawno ją stosuja spamerzy od viagry i innych spamów.

Własnie myk polega na tym, że spamer tworzy stronke na darowym serwerze, lub blog na darmóce

w rodzaju blogspot-wordpress, i tam umieszzca mnóstwo linków na swoje strony.

I teraz ma w nosie wszystkie spam raporty, bany i t.d.

ja zbanuja tą stronke na darmowowym hoscie, no to on ma jeszcze stop takich, natomiast stronki docelowe nie są zagrożone.

rozumiem;)

i wiem o tym, że pomysł nie jest nowy, jednak nie znałem jego konsekwencji;)