Jump to content

AdamAGP3

Forumowicze
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by AdamAGP3

 1. Czyli chcesz sobie zrobić taka stronę - "indeksarkę"? hmm w sumie można by spróbować, ale te 100 linków będzie słabe nawet mimo mocnego podlinkowania, czy to się przełoży na indeksacje, to nie wiem. Ogólnie strony ze słabymi linkami się słabo indeksują.
 2. Jakie parametry ustawić by zminimalizować możliwości wystąpienia błędów potem przy imporcie. do jakiego "formatu" SQL?? xml? Latex? z kompresją czy lepiej bez kompresji? Z jednej strony kompresja może powodować błędy!? Z drugiej wiele hostingów ma ograniczenie wielkości pliku. Jakieś ważne opcje trzeba zaznaczyć, odznaczyć? Sporo tam ich. Chodzi mi o to, żeby to były pewne kopie, bo sam potem nie naprawię błędów i masę problemów z tym jest.
 3. Znalazłem ZONKA - był to spamowy komentarz gdzieś jakiś error generował. Może to mało subtelny i anty profesjonalny sposób, ale wziąłem notatnik i wywaliłem chwasta razem z okolicami :pytajnik:
 4. A jak ten komunikat podejrzeć? to uploaduje z dysku i potem wczytuje. Nie wiem jaki action musiałbym przeszperać wordpresa. Gdzieś tam jest na pewno. P.S. dzięki za gg
 5. dokładnie to mi wyskakuje: chyba się nie wygrzebie z tego
 6. Tylko, że ja mam tylko tą jedną kopię A nie da się tego jakoś inaczej wczytać nie przez wordpressa?
 7. Wyeksportowałem bazę za pomocą Wordpressa do pliku xml i niestety nie mogę jej teraz zaimportować wyskakuje mi, że tylko część zostało pobrana albo że plik jest pusty. Da się to jeszcze jakoś odratować inaczej zaimportować? To śmietnik był, ale chciałbym go odzyskać. Maksymalna wielkość pliku pokazuje mi 1,5mb plik bazy xml ma 800 kb. Do chyba nie jest dobry sposób na kopie bazy.
 8. Męczyć się z tym nie warto, ale usuwać też nie. Jeżeli możesz na szybko i bez wysiłku ulepszyć to można spróbować. Duży site daje wejścia na złożone frazy, chociaż nie wiem czy taki też
 9. Jedna z moich stron jest czujnikiem na update:). Czekałem teraz na potwierdzenie. Zawsze przed update wylatują z indeksu po kolei podstrony trwa to około 2 tyg. potem wracają razem z update i co update się to powtarza.
 10. Ja mam jedną w Dmozie i nie chce mi się dodawać więcej i czekać i sprawdzać, chrzanie ich.
 11. co masz na myśli przez niegrzeczne linkowanie?
 12. Wiem, wiem że zawsze są wahania tylko teraz wszyscy zwrócili na to uwagę więc się aktywność sejsmiczna zwiększyła Jak tak obserwuję swoje strony to się ciągle przetasowują i zmieniają pozycje i konkurencji też
 13. O jeju dałem bo może nie wszyscy czytali, że dużo stabilnych domen skacze i spada a nie tylko PiO
 14. Googlowniki coś zmieniają, kombinują http://forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=45488
 15. Ostatnio obserwuję powolny spadek jednej z witryn i jej podstron na główne frazy. Owa witryna była dosyć stabilna, nie wydaje mi się, że to jakieś naturalne wahania z kolei w innej witrynie znikają z indeksu podstrony.
 16. Wczoraj czy przed wczoraj założyłem podobny temat. Wg mnie subdomena i domena przy takim linkowaniu będą traktowane jako jeden serwis, a linki jako linki wewnętrzne, ale chciałbym poznać też opinie innych.
 17. Też przypuszczam przy takim banowaniu wchodzi czynnik ludzki jak w przypadku spisu precli ptaqa
 18. Narzędzie dla webmasterów wyświetlają linki między subdomenami jako linki wewnętrzne.
 19. Czy jeżeli linkuję między dwoma subdomenami z 1 do 2 i odwrotnie to Googiel uzna to za wzajemne linki? Teoretycznie powinien uznać to jako jedne serwis. Czy jeżeli np. jedna z tych subdomen dostała by bana to przeszedł by on też na drugą??
 20. Wg. moich obserwacji unikalne są o wiele skuteczniejsze. Co do samych precli przyjmujących unikalne - większość ma adesene jak macie kopiowane wpisy to wasz precel z danym wpisem musi być najmocniejszy, żeby ktoś tam wszedł. A za starego SI kopie większości do niego wlatywały.
 21. chyba muszę to wszystko powoli przestudiować. Czyli robots.txt odpada? Są w różnych miejscach w sidebar.php header.php footer.php i w single.php
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy