Skocz do zawartości

Czy można przenieść PR ze starej strony na nową ?


Rekomendowane odpowiedzi

czy jest szansa przeniesc PR z aliasu prv.pl

Musiałbyś coś wstawić w kodzie tej ramki, co jest raczej niemożliwe.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolek jak widze twoje posty to wymiekam :) az mi glupio ze mam takie samo imie jak ty. widac nie masz daru do kompow 0 kumacji 0 wlasnej inicjatywy na kazde twoje pytanie odpowiedz jest na forum lub mozna ja zdobyc wpisujad slowa kluczowe w google. wszystko o co pytasz chcesz aby zostyalo podane na tacy w punktach co gdzie kliknac najlepiej jak by jeszcze ktos nakrecil film z komentarzami. Dobra rada wez sie w garsc ;) kup ze 3 ksiazki czytaj testuj kombinuj bo brakuje ci podstaw.

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może ujme to tak.. Pozcjonowanie i worzenie www to czarna magia do czego mogę sie przyznać. Zajmuje sie i poswiecam wiekszosc czasu na nauke programowania wię azdaje takie lamerskie pytania, że to szok dla kogoś o tak wielkiej inteligencji jak ty (respekt dla ciebie) =D>

No a co do tego 301 to znalazłem na internecie 4 wersje:

301 Redirect dla .htaccess

301 Redirect dla ASP .NET 301 Redirect dla PHP itp....

Jak ustawiam dla .htaccess to mi wtedy nie otwiera www.

I moje poprzednie pytanie było do tego samego a nie co tego, że nie umiem znaleźć i zrobić to. Więc na przyszłość pomyśl troche jak myślą inny, nie każdy musi myśleć w tej dziedzinie jak ty. A co do imienia to wiesz, pozwole sobie wtrącić, że oceniłeś mnie po poście. Co by było jak każdy, każdego by tak oceniał ? Więc na przyszłość troche dystanu.

Pozdrawiam Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności