Skocz do zawartości

Przyrost linków a SITE


xTutorials

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jeśli przesadzę z szybkością linkowania w katalogach/preclach/itp lub SWL to mogę dostać sandboxa lub filtr. Czy w którymś z tych przypadków oprócz spadku w SERPach stracę SITE strony?

GIMP Fajna grafika i to za darmo: gimp typography effect, gimp snow effect, glass org gimp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no zaraz. To znaczy, że jak będę dodawał 500 linków dziennie i będę zmieniał anchory to nie dostanę bana na nową domenę?

Zależy co to za linki, jak mocne to możesz dostać filtr. Jak zakopane głęboko w "drzewie" podstron, z suplementa albo w ogóle z nie zaindeksowanych przez googla stron to raczej mało prawdopodobne. Zagrożeniem mogą być mocne serwisy/katalogi/precle gdzie link pojawia się przez jakiś czas na stronie głównej (ostatnie wpisy itp..).

ale i tak obstaję, że mało prawdopodobne. Co innego jakbyś dowalił z rozbudowanego zaplecza.

Reasumując tak jak napisał kmike: Trzeba mieć umiar.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co to za linki, jak mocne to możesz dostać filtr.

Niby czemu? W pół roku dostałem na nową domenę PR5. Dużo linków mocnych, na kilkunastu blogach. Wystarczy zróżnicowany anchor i jest wszystko OK.

Popularny wpis na php devblog: mod rewrite. Ranking systemów, czyli wybierz darmowy cms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o SERPy tylko SITE strony. Czy strona za mocno/szybko linkowana nie straci SITE?

Nie zauważyłem tego u siebie. Robiąc strony typowe pod duży site i szybką indeksację jak największej ilości podstron (słowniki, wiki, opisy gg, dmozy itp.) linków dowalam bardzo dużo na rozmaite anchory i site rośnie. Wiadomo, że nigdy wsyztsko nie idzie idealnie ale nie spotkałem się z przypadkiem wyindeksowywania podstron z powodu zbyt mocnego linkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności