Skocz do zawartości

Linkowanie z zaplecza


SirZooro

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

W jaki sposób powinno się linkować stronę pozycjonowaną z zaplecza (chodzi mi o zaplecze tematyczne):

1. dać link do pozycjonowanej strony na stronę główną zaplecza;

2. dać link do pozycjonowanej strony na każdą podstronę zaplecza;

3. dawać linki do podstron strony pozycjonowanej w artykułach na zapleczu.

4. Jakieś inne propozycje? Albo kombinacje powyższych?

I jeszcze jedno pytanko: w/w linki wstawiać od razu, czy dopiero gdy G zaindeksuje zaplecze, albo po np. miesiącu?

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że moje pytanie gdzieś zaginęło wśród innych postów (pewnie przez tego spambota co tu szalał ostatnio), więc je podbijam do góry :)

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zamotałeś. Linkujesz z zaplecza w stronę pozycjonowanej strony. Strona którą pozycjonujesz nie ma mieć linków do zaplecza. Odp 3 jest poprawna. Linkujesz z zaplecza tematycznego do podstron strony pozycjonowanej.

GIMP Fajna grafika i to za darmo: gimp typography effect, gimp snow effect, glass org gimp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie napisałem niedokładnie - jak najbardziej się zgadam że wszystkie linki trzeba umieścić na zapleczu. Interesuje mnie tylko jak je należy na nim rozmieścić.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spamów zazwyczaj linkuję do zapleczy (które linkują do strony pozycjonowaniem).

Nie wiem czy ma to jakiś sens, ale staram się dbać o "rodowód" linków przychodzących. ;-P

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

W jaki sposób powinno się linkować stronę pozycjonowaną z zaplecza (chodzi mi o zaplecze tematyczne)

Jaki rodzaj zaplecza?

Tylko dla G, czy też za ludzi?

Zapleczy dla ludzi i G pozycjonuję, i maja być w Top20, Top50 Top100 itd - różne strony.

Zapleczy tylko dla G i SWL nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne zaplecza ;) nie mozemy wszystkiego pod jedno podpinać.

1 Jest strona pozycjonowana - czyli w zasadzie nasza perełka i tym sie zajmujemy.

2 Dobra mocna strona, z unikalnym contentem z której sobie linkujesz sporadycznie do strony pozycjonowanej.

3 Średnia strona zazwyczaj jakis precel, albo jakieś szablonowe stronki, czy autoblogi i z nich linkujesz.

4 Słabe strony ale jednak tematyczne, jakieś masówki z generatorów tekstu, czy jakies katalogi moderowane.

5 No i ostatnie to spam i wszelkie dmozy, wiki, qlweby, opisy gg czyli wszystko costawiasz masowo zeby tylko stalo.

No i z pierwszych 3 linkuj do strony pozycjonowanej. (tak strona pozycjonowana siebie też musi ;) lw) z 4 linkuj do 2 oraz 3. A na 5 dawaj 2 swle i nabijaj punkty.

ps a jak strona pozycjonowana jest mocna, to nie szkodzi przywalić z dmozów i wiki, przynajmniej bedzie mase bl. Jednak na nową się nie opłaca, żeby nie skrzywdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności