Skocz do zawartości

Najlepsze systemy wymiany linkow?


Morti

Rekomendowane odpowiedzi

a ja ci proponuje zainstalowac kilka i zrobić testy. Nie sugeruj się cudzymi wypowiedziami jako że większość chwali to z czego kozysta i nawet nie prubowała czegoś innego.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żadna marna prowokacja ani tępy żart..

Chodzi mi o 5 najlepszych , według Was systemów wymiany linków ,których instalacja jest opisana w jakimś tutorialu , na php by przemo.

Czytałem wiele w tym dziale , jednak mam problemy z instalacją na tym skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz pliki na serwer, kod do "overall_footer.tpl" i nadajesz odpowiednie prawa do zapisu plików. Ot i cała instalacja.

W FAQ lub na forum chyba każdego z systemów masz to wałkowane po kilka razy.

A jak nie dajesz rady to to komuś zleć.

Odnośnie lepszości jednych nad drugimi to również polecam czytanie forum bo temat był już wałkowany, oraz własne testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięc najlepszych..... a jest aż ich tyle :) IMHO nie potrzeba szukać 5ciu, bo wystarczą dwa:

- seo.net.pl dobry jak masz serwisy adresowane bez www w tym oparte na subdomenach bez www;

- e-weblink.com, ale tylko jeśli site twoich stron jest wysokie z www.dalej

Ich cała szumnie nazwana instalacja sprowadza się do pobrania zip'a jego wypakowania wysłania pliku na serwer utworzenia katalogów o określonej nazwie nadania im praw 777 i dodania wstawki w kodzie. Wszystko jest dokładnie opisane w FAQ.

Tylko niezależnie od systemu uważaj na przyrost linków, bo można dostać banana :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności