Skocz do zawartości

120 PLN na reklamę w Google AdWords


sglaz

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem kupon uprawniający mnie do reklamy za 120 zł w AdWords. Niestety już jestem posiadaczem konta, więc otrzymuje komunikat, że "moje konto jest zbyt stare aby skorzystać z kuponu" czy mogę go w jakiś inny sposób wykorzystać?

Ochrona Danych Osobowych - portal Administratora Bezpieczeństwa Informacji

Przepisy Kulinarne dla Ciebie - przepisy, porady, artykuły, nauka gotowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyć konto na babcię mieszkającą dwie ulice dalej :jezyk1:?

eee... znów opłaty aktywacyjne.... i takie tam....

a może ktoś jest zainteresowany zakupem??

Ochrona Danych Osobowych - portal Administratora Bezpieczeństwa Informacji

Przepisy Kulinarne dla Ciebie - przepisy, porady, artykuły, nauka gotowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyć konto na babcię mieszkającą dwie ulice dalej :jezyk1:?

eee... znów opłaty aktywacyjne.... i takie tam....

Z tego co wczytałem to z tych 120 PLN można dokonać opłaty aktywacyjnej wybierając płatność kartą kredytową / debetową.

Popularny wpis na php devblog: mod rewrite. Ranking systemów, czyli wybierz darmowy cms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś niechętny jestem do takiego kombinowania i szukania kogoś na kogo moge konto założyć.

SPrzedam za 90 PLN jeśli jest ktoś zainteresowany.

Ochrona Danych Osobowych - portal Administratora Bezpieczeństwa Informacji

Przepisy Kulinarne dla Ciebie - przepisy, porady, artykuły, nauka gotowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, też dostałem tego maila, dziwne że zbiegło się to w czasie z wykopaniem w kosmos moich pozycjonowanych stron :jezyk1:

u mnie zbiegło się to z wykorzystaniem całej kasy którą wpłaciłem na konto AdSense :)

Ochrona Danych Osobowych - portal Administratora Bezpieczeństwa Informacji

Przepisy Kulinarne dla Ciebie - przepisy, porady, artykuły, nauka gotowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem kupon uprawniający mnie do reklamy za 120 zł w AdWords. Niestety już jestem posiadaczem konta, więc otrzymuje komunikat, że "moje konto jest zbyt stare aby skorzystać z kuponu" czy mogę go w jakiś inny sposób wykorzystać?

"... Kupon należy aktywować do 14 dni po założeniu konta w Google AdWords... "

Ja się załapałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Sorry, ale to powiązanie sprawy kuponu z pozycjonowaniem to straszne brednie. Caly Adwords jest zupelnie niezaleznym systemem od organicznych wynikow wyszukiwania. A kupon to tego wszystkiego to ma sie jak piernik to wiatraka.

Pamietac trzeba, ze kupon można stosowac tylko do nowych kont Adwords (nie starszych niz 2 tyg). Poza tym trzeba jeszcze go aktywowac za pomocą kartą kredytową lub jednym przelewem. Wiecej info o kuponach widzialem na oficjalnym forum o adwords: https://groups.google.com/group/adwords-hel...f182842d52b2701

ja również, zapraszam na PW:)

chyba bardziej wam chodzi o przehandlowanie tych kuponow niz dowiedzenie sie czegos, ahhh

również sprzedam taki kuponik...

cena 50 zl na konto w mbanku.

kontakt PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności