Skocz do zawartości

eaaa.info ;-)


bumfank

Rekomendowane odpowiedzi

Bedac na konferencji "Internet Plaszczyzna Globalnego Handlu" w zeszlym tygodniu jednym z prelegentow byl jeden super mocarz ktory wymiotl wszystkich swoim projektem.

Na poczatku sluchalo sie go dosc nudno ze wzgledu na bardzo nudna forme prezentacji, ale po jakims czasie zaczalem go sluchac i bylem w ostrym szoku....

prosze panstwa przedstawiam wam najwiekszy, najlepszy i najbardziej debilny pomysl na strone XXIw.!

EAAAA.info

tak ma wygladac najlepsza strona XXIw.!

pamietajcie haslo reklamowe tej firmy!

" Globalnie przeliczając na 1 mld użytkowników jest to ok. 700 000 lat szukania (XXI wiek!!!) "

oraz:

"Nazwa w POI to coś więcej niż własna domena...

Twoja Nazwa...oznacza tyle: "weź w opiekę kawałek Internetu" " - lo kurde!

buhehehe ;)

https://eaaaa.pl - to jest strona projektu tlumaczaca o co w tym dokladnie chodzi ;] ;]

sama strona cud wypas techniki - ;)! https://www.aaaaa.pl/opis/szablon/index_ferrari1.html ;)!! ona potrafi zmieniac kolory background! posiada css v0.5!!!

zapraszam do obejrzenia prezentacji na stronie eaaaa.info z 8 maja ;]

ale to jeszcze nic ;] jedna rzecz mnie najbardziej zdenerwowala i mimo ze nie byl to czas na zadawanie pytan to zapytalem czy nie jest to zamach na wolnosc internetu jesli wszystkie wyniki wyszukiwania maja sie skupiac do jednej strony gdzie informacja moze byc cenzurowana, pan ten zrobil sie czerwony i zbyl mnie tym ze nie jest to czas na pytania :) lol lol lol ;]

darkon i jego XOL Corp. przy tym projekcie jest niczym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt drugiej Wikipedii, bez szans na sukces.

Póki co potrzebują wolontariuszy

* Programiści (*HTML, CSS, PHP, Java, mySQL) - 10-15 osób, szczegóły na życzenie

* Główny informatyk nadzór nad serwerami - z Poznania

* Asystenci - wg.zapotrzebowania

* i inne które dostrzegasz jako niezbędne

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś żart...

Prima aprilis było miesiąc temu. Ciekawe co się stanie gdy domena trafi do sandboxu :)

Przepadnie kilka miliardów stron użytkowników? :)

Sprzedam vouchery Google Adwords o nominale 75 Euro (250 - 260 PLN)

w cenie 35 PLN/szt!

Data ważności voucherów: 30 Sierpień 2008

Kontakt: PW, lub luber.michal@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja tego przedsięwzięcia znudziła mnie strasznie. Już na początku (kiedy jeszcze nie wiedziałem co jest grane) znudziłem się bardzo fatalną formą prezentacji i ten czas wolałem poświęcić na laptopa. Było web 2.0 z wykopu, był też web 0.0 z eaaaa. Najlepsze było jak przedstawiciel tego projektu zaczął tłumaczyć adres, w końcu jest on taki prosty i reprezentatywny. Lepiej nawet wyglądają spamy stawiane w pół godziny od tego czegoś.

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności