Skocz do zawartości

Problem z Google Adsense


lozik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakiś czas temu kupiłem domenę www.lozik.pl

I teraz mam takie pytanie. W skrypcie umieściłem reklamy google adsense

Ale po wejściu na stronę są puste miejsca, na innych domenach reklamy wyświetlają się normalnie

Reklamy też widać w kopi google:

Tutaj widać

Czy tak właśnie wygląda ban? Bo nigdy takiego czegoś nie miałem i nie wiem czy to dlatego, i czy idzie coś z tym zrobić czy po prostu na tej domenie nigdy nie będzie reklam google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze kupiles uzywana domene, ktora wczesniej miala zablokowane reklamy, w tym momencie nic sie z tym nie da zrobic, mozesz sprobowac ew. pisac z prosba o odblokowanie ale male szanse. Konto jest aktywne, wszystko poza tym jest ok.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłeś ją w panelu dozwolonych witryn? Może to nowy sposób blokowania reklam w witrynach niedozwolonych?

Jeśli nie dodasz w dozwolonych reklamach, kliki oraz wyświetlenia będą się pokazywać, lecz zarobki będą wynosili 0,00USD.

W wolnej chwili zapraszam

Medycyna, choroby

Download programy

Download antywirusy

Co złego to nie ja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności