Skocz do zawartości

Rzuta oka na Skandynawię - www.scandinavica.pl


radiv

Rekomendowane odpowiedzi

Ech zajrzałem z ciekawości, bo od paru lat mieszkam w Danii ... wiadomości na poziomie szkoły podstawowej ...

Musisz jeszcze popracować nad tematem, może zaczerpnąć trochę informacji z portali polonijnych w danych krajach ( w linkach nie widziałem odnośników do żadnego z nich). Nie czuć tego czym kraj w danej chwili żyje, nawet wzmianki o karykaturach Mohamed-a... itd

Pozdrawiam

Radioactive@home - nauka dla przyszłości, kotfryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech zajrzałem z ciekawości, bo od paru lat mieszkam w Danii ... wiadomości na poziomie szkoły podstawowej ...

Musisz jeszcze popracować nad tematem, może zaczerpnąć trochę informacji z portali polonijnych w danych krajach ( w linkach nie widziałem odnośników do żadnego z nich). Nie czuć tego czym kraj w danej chwili żyje, nawet wzmianki o karykaturach Mohamed-a... itd

Pozdrawiam

Twoja opinia jest niesłusznie krzywdząca. Owszem, dział duński jest najsłabiej rozwinięty na stronie, ale stwierdzenie wiadomości na poziomie szkoly podstawowej brzmi nieco populistycznie. Gdybyś przejrzał dokładnie stronę, zauważyłbyś newsy z duńskich mediów, czyli dokładnie to czym Dania teraz żyje. Dania nie zyje już karykaturami Mohammeda tylko kwestią imigrantów czy pogłębianiem integracji z UE, swoją drogą: strona w czasie sprawy karykatur nie istniała.

Nie chcę zaczerpywać informacji z innych portali polonijnych lub ich linkować, bo gdybym to robił to mógłbym w ogóle nie tworzyć strony. A chyba nie o to chodzi w internecie by kopiować inne portale, prawda?

W każdym razie, dziękuję, że chciałeś zerknąć.

Kolory cukierkowe, jak to ktoś określił - chociaż ten top nie pasuje kolorystycznie i brakuje cukierkowego różowego.

;)

Różowy to oczywiście nie pasuje, ale pozostałe odcienie kojarzą się z tematem. Są dobre, złe? Należy zmienić na mniej cukierkowe? Jak myślisz?

Skandynawia - wortal raczkujący
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Design zawsze można zmienić. Ważne, żeby treść była cenna dla odwiedzających.

2. Takie strony informacyjne lubią "żyć" z komentarzy pod wiadomościami i artykułami. O ile zależy Ci na tego typu ruchu na stronie.

3. Przyczepiam się do "width: 780px;" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem do działu Dania, ponieważ tutaj mieszkam, informacji o innych krajach nie chcę oceniać, bo za mało o nich jeszcze wiem.

Stronie trochę brakuje kierunku, tzn dla kogo jest ta strona? Nie dla turystów, ani nie dla Polonii, ani dla szukających pracy, czy planujących wyjazd ...

Z portalami polonijnymi nie o to mi chodziło żebyś kopiował informacje heh ... Ale na forach polonijnych z pewnością jest poruszanych wiele problemów związanych z pracą i życiem w Danii, czy całej Skandynawii. Drogą dedukcji łatwo można znaleźć tematy użyteczne, interesujące potencjalnego czytelnika. Czyli coś więcej niż powierzchnia, czy zaludnienie kraju. A nie wydaje mi się, żebyś znał na tyle wszystkie języki skandynawskie, żebyś mógł czerpać informacje u źródła? Aktualnie strajkują pielęgniarki i poczta ...

Po prostu nic mnie jako emigranta na tej stronie nie zatrzymało i nie zatrzyma nikogo kto tu mieszka. Nie traktuj tego jako krytykę, tylko jako radę ;)

Pozdrawiam

Radioactive@home - nauka dla przyszłości, kotfryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pozostałe odcienie kojarzą się z tematem. Są dobre, złe? Należy zmienić na mniej cukierkowe? Jak myślisz?

Kolory pastelowe to moje najbardziej ulubione. Naprawdę stronki w takich kolorach wyglądają sympatycznie. Przede wszystkim są czytelniejsze i nie biją swoją barwą po gałkach ocznych wywołując negatywne emocje.

Tutaj masz przykład znaleziony w Googielku:

https://kognitywna.nazwa.pl/blox/020-.jpg

https://ui.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?8,2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności