Skocz do zawartości

Link przez 30 dni a link przez 365 dni


Sanchez Spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, czy jak wstawiłem czyjś link na mojej stronie to czy z miesiąca na miesiąc jest on mocniejszy?

Chodzi mi oto że np. sprzedaje linki na PR4 za 10 zł na msc. to czy za 12 msc cena ma może być większa z uwagi na to że google nie traktuje tego linka jako przejściowy?

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za 12 miesięcy powinna być niższa aby zachęcić klienta (logiczne).

To czy będzie mocniejszy to zależy od wielu czynników (BL do Twojej strony, linki wychodzące itd.), a nie od długości jego leżenia.

Sam powinieneś wiedzieć czy Ci się opłaca na miesiąc czy na 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oto mi chodziło czy link sam z siebie staje się bardziej wartościowy jak jest dłużej na stronie czy nie. Logicznie powinien być tańszy aby zachęcić klienta ale np. z domenami jest inaczej; na im dłużej wykupujesz tym drożej. Dlatego myślałem że tu może by podobnie.

Ok Dzieki.

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje pewna teoria o "piakownicy" tj. że Google wrzuca link do Twojej strony do tejże piaskownicy i dopiero po trzech miesiącach (do roku) nabiera on prawdziwej mocy.

Ale czy to prawda? Kto wie?

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz tutaj o sandbox'ie ;)

Z reguły jest tak, że jeżeli wrzucasz link na swoją stronę która ma 10k podstron to gugl nie łyknie wszystkich linków z Twoich stron. Następne aspekty :D nigdy nie masz pewności czy w przeciągu roku, właściciel domeny nie zmieni tematyki, nie wygaśnie mu domena, czy też nei dowali 100outlinków :)

Dlatego "bezpiecznym" terminem są 3 miesiące ;)

Oczywiście moja wypowiedź to zwykłe domniemania, które nie muszą mieć zastosowania u wszystkich osób sprzedających linki ! :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto kupuje linka na cały rok, kto wie co się będzie działo z Twoim serwisem za pół roku ;) Może dostanie bana w g, albo przestaniesz o niego dbać i stanie sie nic nie wartym śmieciem. Wiec najlepiej sprzedają się linki na 3 miesiące z opcją przedłużenia. Bo mało komu się chce co miesiąc pisać do tej samej osoby o przedluzenie linka i kolejne mini przelewy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy z miesiąca na miesiąc jest on mocniejszy

Napewno z miesiaca na miesiac takie linkowanie daje znacznie wiecej

1 link na 1 miesiac a 1 link na 12 miesiecy to znaczna roznica i to drugie ma sie nijak do tego pierwszego, dodatkowo link na 1 miesiac moze byc potraktowany jako link "zmienny" a nie jako "staly" czy tez z link z dluzsza historia.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności