Skocz do zawartości

Internetowy serwis miasta Myślenice


mierzej

Rekomendowane odpowiedzi

Portal Myślenic miasto-info.pl

Chętnie wysłucham opinii na temat mojej strony poświęconej miastu Myślenice. Uwag odnośnie szaty, układu, kolorystyki czy systemu działanie... Świerze spojrzenie bardzo sie przyda ja już za bardzo do niej się przyzwyczaiłem.

Z góry dzięki za krytyczne oko. Najchętniej konkretne uwagi co i jak możnaby poprawić czy dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację. Spróbuj posegregować to wszystko tematycznie. Wygląd mi osobiście się podoba jednak z posegregowaniem to bym posłuchał rad powyższych.

Strona jest mniej więcej posegregowana. Są zakładki miasto, okolice, sport etc..

Może strona główna wydaje się rozrzucona tematycznie. Tylko przez to, jak ktoś wchodzi na stronę widzi że coś się zmieniło od razu dostrzega nowe tematy. Nie posiadam takiego rozmachu i ekipy żeby codziennie w każdej z dziedzin dochodziły nowe teksty(i też to nie za duże miasteczko), żeby to sortować tak jak np w wielkich portalach np onet. Zastanawiam się nad dodaniem ikonek do newsów z danej tematyki albo osobnych kolorów ramek.

rady powyżej to -> że jest żle: chętnie usłyszę propozycji jak należy to segregować i w jakiej formie wyświetlać

A nie wydaje się wam że strona jest za bardzo mono-kolorowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad dodaniem ikonek do newsów z danej tematyki albo osobnych kolorów ramek.

O to to! Pomysł mi się osobiście podoba. Inne kolory ramek - tematycznych. Plus dodatkowo jakieś małe ikonki tematyczne. Bardzo dobry pomysł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności