Skocz do zawartości

brak kopi strony


HardyTwardy

Rekomendowane odpowiedzi

kilka dni temu google zaczeło mi wrzucać na przemian różne kopie strony. jedna z 7(22msc) kwietnia druga z 27 kwietnia(9msc). skakało tak kilka razy dziennie i teraz wyszło na to, że co prawda jestem na ósmym(zamiast na 9) miejscu, ale bez kopi strony(?). Nie mam opisu, tytułu strony, jej kopi, tylko link. Jak narazie drugi, czy trzeci dzień. Możecie mi to wyjaśnić. Skoki wiadomo, że standard, ale ten brak opisów w google mnie dołuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o stopke na forum

Tak, chodzi o tę stopkę + często poruszany temat kilku linków z jednej strony do tej samej strony.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie też jest coś takiego jest - ale związane jest to z tym, że strona jest chyba blokowana przez serwer (?) - czasami się ładuje bardzo dłuuuuugo a czasami nie ma do niej dostępu.

W google strona jest na 1 pozycji - nie ma opisu ani informacji o kopii strony

ps. tak to jest zakładać stronę na darmowym serwerze :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności