Skocz do zawartości

[portal] Internetowy Portal Laliki


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem zaprezentować mój portal, który tworzę od pewnego czasu:

:arrow: https://www.laliki.masternet.pl

Pozdrawiam

Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie razi ten wielki odstęp na dole strony (Firefox). Od razu kojarzy mi się to ze spamem.

Poza tym mógłbyś zastosować rewrite, a jeśli nie masz takiej opcji, to ?page= zamienić na / w inny sposób. Poszukaj w Google o przyjaznych linkach - można bardzo ładnie to poprawić bez rewrite.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie razi ten wielki odstęp na dole strony (Firefox). Od razu kojarzy mi się to ze spamem.

To przez <marquee>, przy wczytywaniu rozwala, narazie nie wiem jak to inaczej zrobić :oops:

1. mapy

2. mapy

3. zdjęcia ze szlaków i ... mapy

Ich brak? Są już w opracowaniu.

Dziękuję i postaram się zastosować do waszych rad ;)

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar moim zdaniem nie pasuje logo pochylone w prawo a poniżej hasło pochylone w lewo

Co do układu samej treści to może i jest czytelny ale szczerze powiedziawszy niczym specjalnym się nie wyróżnia.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziękuję za dotychczasową oceną, i zwracam się z kolejną prośbą, a mianowicie o przeanalizowenie strony, hmm kiedyś chyba był do tego specjalny dział. Nie znam się dobrze na pozycjonowaniu i optymalizacji, ale ciągle probuję to zmienić. Tylko jeden fakt mnie zastanawia, co robię źle. Korzystam z kilku katalogów, sytemów np. Linkor. Wymieniam się też linkami z stronami o podobne tematyce, liczba stron mojego portalu zindexowana przez google ciągle rośnie. Na dzień dzisiejszy 810, (wiem to mało). Używam ciągle tej samej domeny, a PR zatrzymało się na jednym poziomie już ponad od roku... i chyba nikt mi nie powie, że google nieaktualizowało PR. :roll: Proszę zatem Was, by zaglądnąć na moją stronkę jeszcze raz (może niektórzy pierwszy :spam:) i napisanie co mogę zminić, co poprawić, tym razem nie chodzi mi o układ, grafikę itp.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności