Skocz do zawartości

Cloaking? www. zsrg. szczecin. pl/


danmar

Rekomendowane odpowiedzi

Może i nie. Każdy z nas ma swoją definicję spamu. Te techniki, które my stosujemy są OK.Jeżeli to robi konkurencja to jest be.

Stronę robił red7. Wszedłem na red7.pl. Dziś radiówka chodzi wyjątkowo wolno więc zauważyłem te dwie linijki prawie niewidocznego tekstu(pozycjonowanie................) zanim wgrało się jego logo. To też nie jest spam

.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ukryty tekst w divach to jest spam ;) chyba że na tym świecie ta definicja znaczy tyle co brudna ścierka o której już nie warto mówić. Ale ja pytam dlaczego ktoś kto sam spamuje (i to nie jest jego jedyny przypadek.)

mowa tu o jamesisko bo to on z tego co wiem jest inicjatorem tego i całej masy spamerskich technik, pod tanimi przykrywkami. leci jak grom z nieba na innych. wystarczy popatrzeć 2 posty niżej.

Ps. a tłumaczenie cloaka tym że google też go uzywa to w tym przypadku paranoia.

Czy może sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że na tym świecie ta definicja znaczy tyle co brudna ścierka o której już nie warto mówić

Czasem spam jest ewidentny, ale czasem naprawdę trudno stwierdzić.

wystarczy popatrzeć 2 posty niżej.

#-o

No i zgłupiałem...

Wchodzę na tę stronę wyłączam style, wciskam CTRL+A, zaglądam do kodu... potem patrzę na tę kopię Google, wciskam CTRL+A i nie widzę różnicy w tekście.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zgłupiałem...

Wchodzę na tę stronę wyłączam style, wciskam CTRL+A, zaglądam do kodu... potem patrzę na tę kopię Google, wciskam CTRL+A i nie widzę różnicy w tekście.

na pewno jest... (na końcu kodu przed </body> ukryta warstwa div) przynajmniej w tej kopi z 30 kwietnia

https://66.102.9.104/search?q=cache:K6sHB1t...=pl&lr=&strip=1

danmar napisał:  

wystarczy popatrzeć 2 posty niżej.  

a tu chodziło mi o następujący post: https://www.forum.optymalizacja.com/ftopic4977.html

gdzie właśnie red7 - jamesisko sie skarży na spam =D> i tu chwała mu za to ;)

nie no ale sam to przesadził i to żadna stara sprawa tylko wczorajsza idzie sie uśmiać po pachy

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności