Skocz do zawartości

Centrum Wirtualnej Rozrywki - ocencie


forcek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie...

Jestesmy w koncowej fazie budowy serwisu o grach. Naszą misją jest stworzenie serwisu który stanie się community graczy. Poszukujemy redaktorow - ludzi z pasją do gier, rozrywki, multimediow, sprzetu...

W budowe serwisu wlozylismy duzo serca i pracy.

Mam nadzieję że przypadnie Wam do gustu a sama idea sie spodoba i będziecie chętni pomóc wypozycjonować serwis:)

Będe wdzieczny za wszelkie uwagi...

https://www.cwr.pl

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce rozdzielczosc 800x600 wciąż jeszcze jest popularna (u jednych ze wzgledu na stare komputery, u innych nowe, ale z 15-calowymi monitorami (wieksze LCD są troche drogie)). Zawsze wiec warto sprawdzic strone w takim ustawieniu ekranowym.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie, ale wole nie sprawdzać jak wygląda w 800/600 :(

Na "belkach" aż sie prosi żeby coś napisać...

Proponuje w bardziej wyraźny sposób oddzielić news'y.

Tylko... Dlaczego kolejna strona o wszytkim? Jeżeli jest o grach to nie róbcie wielkiego downloadu z innymi rzeczami bo i tak nikt po nie tam nie przyjdzie.

BTW.

u jednych ze wzgledu na stare komputery, u innych nowe, ale z 15-calowymi monitorami (wieksze LCD są troche drogie))

A jeszcze inni z powodu słabego wzroku...

Pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie mam ponad 2 tys uniqe odwiedzin wedlug statystyk wynika ze nie cale 15 % korzysta z 800x600 reszta 1024x768 a nawet wiecej....

Wedlug mnie strony na rozdzielczosc 1024x768 staja sie powoli standardem, a jeszcze jakis czas i beda napewno standardem (;

Nie potrzebny gradient w lewym i prawem menu, top kiepski, kolory moga byc, naglowki ( te srebrne ) ujda ale dopracuj, popracuj tez nad typografia i przydalby sie jakis oryginalny uklad. Jezeli chodzi o design ( oprawe graficzna ) nie zachwyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - jak mowi Kuba dochodzi jeszcze kwestia wzroku.

Secundo - Rafiki, dobrze, ze zauwazasz - POWOLI staje sie to standardem. Mam ekran LCD, z koneicnzosci 15 cali, bo 17'' LCD bylo troche za drogo.

Do tego dochodza np. szkoly i placowki pozarządowe - czesto maja starszy sprzet.

U mnie przy 4000-5000 dziennie 800x600 to aktualnie ponad jedna trzecia odwiedzajacych. Ale nawet gdyby to bylo 5 procent, to i tak istotna ilosc.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności