Skocz do zawartości

DMOZ czy komuś się udało dodać wpis


Liszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Pamiętacie jeszcze o największym światowym katalogu? DMOZ. Tak. A czy komuś w ciągu ostatnich tygodni udało się tam coś dodać? Ja już czekam i czekam i nic. Dodałem strone co spełnia regulamin jest firmą itp. i nic. Żadnego odzewu.

Czy to zależy tylko od redaktora i jego chęci? Czy redaktorzy są kontrolowani????

Dzięki za info

Liszek

Interesuje Cię nurkowanie

Potrzebujesz tłumaczenie cv na angielski?

Największa ilość ofert pracy w jednym miejscu: praca za granicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie udało do tego katalogu jeszcze żadnej strony dodać, a warto by było bo samym dmozem można się wypozycjonować na niszowe frazy. Oczywiście jego kopiami.

Tak jak mi. Właśnie mija 13 tydzień i nic. Wiem, że w marcu 2007 nie było z tym problemu, bo jeszcze można było tam dodawać strony normalnie i w miarę szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dana katagoria ma redaktora, czas dodanie powinien być względnie niedługi. Jeżeli dana katagoria nie ma redaktora, czas oczekiwania na wpis może być długi. Oczywiście wszystko pod warunkiem też, że się dodaje wartościowe strony, a nie dziesiąte kopie tych samych serwisów zasypane banerami i popapami.

Blog - marketing internetowy, reklama w wyszukiwarkach, SEO, SEM, Usability

Darmowe kursy do pobrania: Google AdWords, zaktualizowany kurs Google Analytics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dodać stronę trzeba zostać redaktorem ;-)

Nie siej defetyzmu ;)

DMOZ, to nie precle ;)

Jeśli strona zostanie uznana za wartościową, to napewną ją dodadzą. Sam czekałem 8 m na dodanie strony.

Moim zdaniem dodanie strony do DMOZ , trzeba traktować jako bonus, a poza tym robić swoje, czyli żmudna praca pozycjonera ;)

Pozdro

Licytacje komornicze nieruchomości to szybkie okazje

Tu znajdziecie szybką i dokładną wyszukiwarkę kancelarii komorniczych

Baza wiedzy zawierająca informacje o : komornikach i prawnikach, oraz biegłych, tłumaczach i rzeczoznawcach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności