Skocz do zawartości

Dostałem bana bez ostrzeżeń! i bez powodu!


XONIC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No wiem że nie mogą. Mówię tylko że nie postępują z nami uczciwie... a od strony prawnej to nie wiem jak tam sobie mają...

Ok potrzebuję konta adsense od kogoś. Takie po aktywacji i po wypłacie... proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem, to twoje następne konto długo nie podziała.

Jeśli rzeczywiście dostałeś bana bezpodstawnie (w co zaczynam wątpić, niestety), to znajdź kogoś (kto się nie boi stracić konta) zainteresowanego umieszczeniem adsense'a na twojej stronie, podpiszcie umowę o podziale zysków z reklam i tyle.

Proste pytanie:

Ile jesteś w stanie dać za aktywne konto adsense? Z ciekawości pytam.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xonic ja po twoich wypowiedziach wiedze ze cos krecisz , podejscie tez masz nie takie jak trzeba. Google zazwyczaj za NIC bana nie daje. A co do konta o które prosisz to moze przyjechac do ciebie do domku i ci w zebach przyniesc konto juz aktywne i najlepiej zeby miało juz nabite jakies 1k$ co ?

Przestańcie brać Google za nieomylne, tam też pracują ludzie którzy się mylą, zgodzę się że w większości przypadków ban ma swoje uzasadnienie, ale są tez przypadki w których nie ma. algorytmy Google nie są doskonałe, a AdSense jest strasznie powoli rozwijany, zobaczcie jak długo trwało wprowadzenie czegoś takiego jak uwierzytelnianie witryn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... że myślicie że coś zawiniłem to gdzieś to mam. Tak jak pisałem mam bardzo popularne strony na których szybko zarabiam... Dla mnie każdy dzień to pieniądz dla tego chciałbym załatwić to jak najszybciej...

Kręcę? niby w jaki sposób? nie dostałem ani ostrzeżeń ani nic nie kombinowałem... Naprawdę nie rozumiem

Wiem że dostałem tam bana ale czuję że jeszcze mogę na tym zarobić a tym razem zrobię tak że będe zarabiał wyłącznie na skierowaniach bez żadnych klików dzięki czemu w wypadku zablokowania konta zastanowię się nad oddaniem sprawy do sądu...

Nie chcesz pomóc... to nie pomagaj, ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Google zazwyczaj za NIC bana nie daje.

Cóż, pozwolę się nie zgodzić - ja dostałem za nic. Uruchomiłem konto, wstawiłem reklamy na swoje strony i przez półtora miesiąca zarobiłem 15$. I dostałem e maila z info o banie. Nigdy nie kliknąłem we własną reklamę nawet jeden raz.

Być może dostałem bana za to, że ośmieliłem się zawracać d. Goglu - co dla nich za interes współpraca z kimś, kto zarabia takie śmieszne stawki?

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

algorytmy Google nie są doskonałe,

chyba nikt inny jak Google zdają sobie z tego sprawę najlepiej, i jestem pewny, że bany nie lecą z automatu, ale jest to przynajmniej na jakimś etapie ludzka decyzja,

wyłącznie na skierowaniach bez żadnych klików

z tego co piszesz dostałeś bana za nieprawidłowe kliknięcia w skierowania, ale chyba dalej tego nie widzisz, mimo, że już parę razy to Ci sugerowałem,

jeżeli zachęcałeś na stronie do kliknięć w sposób niezgodny z widzi-mi-się Google to tym sposobem generowałeś nieprawidłowe kliknięcia, zapewne każdy ruch w Adsense (kliknięcie, odsłony) są sprawdzane jednym algorytmem, jeżeli ktoś za dużo klika w linki w boksach, czy też w np. 'pobierz firefox' to jest to wszystko wrzucane do jednego worka, pt. 'podejrzane kliknięcia', to, że Google nic za te nieprawidłowe kliknięcia nie płaci ma zapewne drugorzędne znaczenie... płaci pewnie tym, że musi usprawniać ten system, sprawdzać strony z nieprawidłowymi klikami, odrzucać je, itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem mam bardzo popularne strony na których szybko zarabiam... Dla mnie każdy dzień to pieniądz

W takim razie zakładaj szybko konto na wujka/ciocię/babcię/stryjka/kolegę/sąsiada i zarabiaj dalej... nikt nie broni, bo niby do czego potrzebne Ci aktywne konto? załóż swoje.. nowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności