Jump to content

Recommended Posts

Sam apartament ładny, ale już na pierwszy rzut oka brak bidetu, co w takim miejscu powinno być czymś oczywistym (zwłaszcza standardzie,), do tego niewielka odległość między WC a umywalką, choć co do ceny 500 zł za 4 osoby w takim miejscu wydaje się ciekawą ofertą, to tak apropo zbędnej dyskusji :)

Psycholog Nowa Sól-Psycholog Nowa Sól

Logopeda Dziecięcy - Logopeda Dziecięcy Nowa Sól 

JA się przyczepie że większość zdjęć jest słabej jakości (w połowie są jakby przesunięte), nawet tytułowe, a jedno na dodatek prześwietlone:) Poza tym wyświetlanie zdjęć po kliknięciu na samym dole strony (tak mam w FF) zamiast w lightboxie to jakiś dziwaczny pomysł :)

Plus za responsywność ale górne menu nie działa właściwie, ma zły styl css chyba:)

Coś mi się wydaje że to tak jak z e-weblinkiem, z pozoru super, wewnątrz sporo niedoróbek:)

Ps. autor wątku sam się prosił, wystawiajac ta ofertę, o komentarz i zrobił oftop:)

Edited by Kołek

Strony www, sklepy internetowe, pozycjonowanie.

Agencja interaktywna Toruń -

http://e-infonet.pl

@up

Mi się tam podoba a nogi moge myć i w umywalce :)

• Like 1

No jeżeli chodzi o ścisłości to nogi też a raczej uda wszystko zależy od tego jaka była ta sraczka (^_-)

• Like 1

Marketing internetowy dla firm

Zaktualizujcie sobie regulamin bo jeszcze takie informacje w nim znalazłem

Bonusy w systemie przyznawane zostają za:

• domenę główną z PR > 0 (+1000 pkt.)
  • PR > 0 (PR x 1000 pkt.)
  • "małą stronę" dla domen głównych z site w Google od 5 do 100 oraz BL >= 1000 (+1000 pkt.)
  • unikalne IP dla domeny (+40% punktów)
  • staż domeny głównej (+30pkt. za każdy miesiąc, max. 1000pkt)

VPS już od 130 zł netto (rocznie) - Kliknij tutaj

O dzięki

Faktycznie te info o fikcyjnym PR trzeba już wywalić

Po za tym przypomina się przy okazji ze obniżony limit na BL wkrótce powróci do ilości BL=>2000

Marketing internetowy dla firm

Po za tym przypomina się przy okazji ze obniżony limit na BL wkrótce powróci do ilości BL=>2000

Kiedy konkretnie?

Marcin zależy ile przyłożysz, jakie listy ja średnio na 100 domen puszczam 2 scrapy na 50 watkach na koment + 1 GSA z CS tez na 50 wątkach na same księgi gości i dość szybko załapuje BL. Rumerem nie jadę żal mi pary.

re287am9.jpg

Wystarczy postawic otwartego webminiacza i idą takie blasty na wpis jak na domene walczącą o chwilówki, inna sprawa, że takie domenki w ciągu mniej niz tygodnia zgarniaja bana

Edited by jehowy

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Xann dlaczego tak mało pobrań ? Jak mnie statystyki moje nie mylą to ilośc spadła do dość duży % w stosunku do tego co było jeszcze nie dawno

Edited by cinmar

dlaczego tak mało pobrań ?

Narobiło się pustych punktów + Xann bierze dla siebie coraz więcej.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!