Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do korzystania z nowego systemu wymiany linków rotacyjnych e-weblink. Aplikacja jest bardzo prosta w użytkowaniu, posiada między innymi opcję sprzedaży punktów. Całość powstawała przez 6 miesięcy, będąc testowaną przez zespół pozycjonerów z forum PIO.

System działa na podobnej zasadzie, jak jego znani poprzednicy, przy czym zostały załatane są wszystkie znane „dziury”. Dzięki temu jest on znacznie skuteczniejszy. W e-weblink.com znajduje się już dosyć duża ilość domen, dlatego posiada on już na starcie sporą moc.

W miarę, jak użytkowników będzie przybywać, będzie też rosła moc systemu. Zapraszam więc gorąco do korzystania. Liczymy na żywe zainteresowanie oraz opinie i sugestie dotyczące e-weblink.com, które można zamieszczać na forum www.e-weblink.com/forum, lub w poniższym poście

Team e-weblink.com

Dodane:

Dlaczego tylko z WWW ?

Dlatego że Google tylko wtedy pokazuje rzetelnie site stron , sprawdź jak wygląda site:onet.pl a site:www.onet.pl czy widzisz tą różnice ? Strony bez WWW powodują nabijanie sztucznych punktów a my mamy na tym punkcie hopla, również nie posiadamy programów partnerskich które są kolejnym nabijaniem pustych punktów, dlatego system e-weblink

Tutaj jest parę pomocnych jeszcze odpowiedzi https://www.e-weblink.com/forum/index.php?topic=512.0

Edytowane przez Irek
Dodane: dlaczego z www.

500x62.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko nie znałasłem dane do własciciela poza whois

Michal Drab *******@e-weblink.com +48.0323267386

Michal Drab

ul. **************

Katowice,Slaskie,PL*******

Dla mnie osobiście strona beż takich danych mało wiarogodne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System przetestowany i mogę go polecić w pełnym znaczeniu tego słowa, przy 70k punktów w kilka godzin linki potrafią zostać pobrane

ponad 10 k razy, także zapowiada się na ogromną konkurencję dla dotychczasowych systemów.

Polecam.

Edytowane przez fhc

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drab to nazwisko czy ksywa? :)

Mam kilka pytań w związku z systemem - jakie strony nie są mile widziane? jaki zespół pozycjonerów testował ten system? jaki to typ linków - stałe, rotacyjne?

Linki rotacyjne 24h , zadnych stron sex, itp. Regulamin jasno określa zasady.

Niestety nie mogę głośno powiedziec kim są testerzy z PIO

500x62.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] jaki zespół pozycjonerów testował ten system? jaki to typ linków - stałe, rotacyjne?

Zapraszam do korzystania z nowego systemu wymiany linków rotacyjnych e-weblink. [...]

W regulaminie piszą, że nie można dodawać stron z farmaceutyką, viagrą, sexem itp.

Testuję, jak na razie bardzo pozytywne rezultaty, system powera daje niezłego :)

// EDIT: jaki tu ruch :) , trzeba się spieszyć z wypowiedziami :)

Edytowane przez noone

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto wspomnieć o tym, że w przeciwieństwie do innych systemów rotacyjnych opłaca się tu dodawać również strony mające zaledwie po kilka-kilkanaście podstron

Dzieje się tak dlatego, że system przyznaje bonusy za pr - np dodając jedną stronę z pr=3 i kilkoma podstronami dostanie się 3500 punktów za sam pr

<edit> mmp dobrze rzekł tuż przede mną

Edytowane przez luq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się:/

PR5 190 podstron - 285 pkt ( 19 wychodzacych )

PR3 316 podstron - 410 pkt ( 10 wychodzących )

PR3 22k podstron - 29640 pkt

Słaba coś ta promocja za PR :) Chyba, że te 9 linków więcej ma takie znaczenie

[uPDATE]

Chyba, że tak jak piszesz niżej luq

Edytowane przez mkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności