Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Uruchamiamy program "Stawiamy na jakość" w telegraficznym skrócie będą mocno premiowane strony z dużym stażem, Jak wiecie jestem mocno niechętny dokładania bonusów gdyż są one niczym więcej jak wlewaniem pustych puntów do systemu ale postanowiłem trochę ustąpić i mocno nagradzać "stare" strony w systemie, bo skoro przeżyły takie ataki oznacza że mają one wartość

O detalach niebawem

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że się wtrącam bo to nie moja piaskownica , ale z tym stazowym bym poczekał tylko do odbudowy systemu. Xann z zewnątrz to wygląda jak byście chcieli zajechać eweba świadomie , są teraz takie możliwości programistyczne że system mógł by łamac konwenanse :)

btw, zostawili pare domen żeby wiedzieli co muszą zbanowac nowego ;)

wiecej, na waszym miejscu zatrzymał bym linkowanie albo przyjmował wszystko jak leci do systemu (banując wszystkie domeny które już byy w systemie ) bez site nawet wywalając to co zostało od zera albo to co jest w poczekalni i przez miesiąc albo 3 miesiące konta free

ale pewnie macie wieksze doświadczenie poparte już testami

i jeszcze doza pomysłowości - olał bym ilośc stron w indexie i dawał bym wszystkim równo jak za komuny :P po 1000 czy tam ile macie pkt niezaleznei od ilości bl

edyta znów po dwa tyś ( czy sie stoi czy się lezy 2000 się ... )

Edytowane przez pies

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO  intermedialna od zawsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wyżej pisze :) użyspamerzy pracują nad linkowaniem i site swoich domen a nie nad nowymi domenami :) wiadomo dobrze że dla każdej strony można wygenerować dowolną ilość bl tyle że to nie jest constans i na pewnym progu trzeba wrócić do pierwszej domeny - dla tego google ma w d ten faktor , niech użytkownicy w Twoim systemie pracują nad nowymi domenami . będa efekty będą chętni - tak na serio to nie uderzyli w eweba tylko ludzi ze stronami w systemie tak samo z site - po co to ? i tak szpieg przeleci wszystko .

mówie - komuna rulez :D wszyscy równi heh

btw robicie dokładnie to czego się od oczekuje że zrobicie

Edytowane przez pies

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO  intermedialna od zawsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że się wtrącam bo to nie moja piaskownica , ale z tym stazowym bym poczekał tylko do odbudowy systemu.....

Nie wiem co rozumiesz przez odbudowę systemu? padło 20% domen z czego większość już wymienione nie jest też tajemnicą ze 10k jest z stażem powyżej 1 roku

Propagandą o całkowitej destrukcji systemu działa ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec wszystko spoko ?


padło 20% domen z czego większość już wymienione nie jest też tajemnicą

i to bedzie działac jakieś 3 miechy, czyli macie 20% przerobu, potem pytasz o mrożace wyniki

i jeszcze pytanie "kto przedłuża domeny wpięte w rotację ?"

po roku sam powinienes je banować :) system by się Tobie oczyszczał :D

alegoria:

jedziecie na starej kozie i co jakiś czas naoliwicie to tu to tam ale ciągle to ta sama koza

Scigacie sie z konkurencja ale zupełnie nie potrzebnie.

Ale to moja opinia z która możesz się nie zgadzac oczywiście - mogę się mylić całkowicie. Nie jestem w systemie od dawna, chciałem tylko coś może.. poradzic czy coś

i nie jest to żadna moja uszczypliwość

przy okazji , to nie jest (te bany ) akcja w celu oczyszczenia indeksu bo w indeksie nie taki syf siedzi .. czy pogrożeniu palcem zrobiona, to akcja mamiąca oczy w innym celu - ale to tez moja opinia :D

Edytowane przez pies

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO  intermedialna od zawsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodane 00:09, 18.07.2014:

~600pkt 6 pobrań

~400pkt 4 pobrań

~200pkt 2 pobrań

Więc jak dla mnie w normie ale jeśli jest spowolnienie to może skutek odblokowania sprawdzania site i czyszczenia się systemu.

Proszę o poprawę linku w dolnej nawigacji E-Weblink do forum E-Weblinka bo nie działa.

Radeq blog - już mniej o SEO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA:

Uaktualniliśmy pewne funkcje w systemie od tygodnia:

  • linki nie wychodzą na domeny z site = 0
  • linki są pobierane na domenę co 3 dni
  • zmniejszona 3 krotnie paczka pobieranych linków

Dla najczęstszego pytania

- sugerowana min ilość pkt to 1000

ps. Po mały będziemy wywalać całkowicie domeny które zostały porzucone

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co by uprzedzić pytania innych odnośnie małej afery w innym systemie to: W naszych instalkach nie robimy backdoor'ow jak inni i nie wszywamy proxy żeby móc dowolni korzystać z serwerów naszych użytkowników bez ich wiedzy.

O jakim systemie mówisz?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności