Skocz do zawartości

Witam


melassa

Rekomendowane odpowiedzi

Tomahawk już 3 raz się powtarzasz, na litość boską sprawdzaj swoje posty zanim napiszesz. A jak nie umiesz to pisz w wordzie.

Dobra ty pilnuj swojego bo nie jestes tu po to zeby mnie upominać.

Weź sie odczep odemnie bo sam sie powtarzasz. Ja sie nie powtarzam. Pokaż mi gdzie jak już.

A ty ciągle piszesz o rzeczach nie związanych z tematem np. o ortografii.

Co ci do mojej ortografii?

Piszesz bzdury. Ja przynajmniej pytam a ty piszesz bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie : ,,co Ci do mojej ortografii" odpowiem Ci akurat ja: dużo, bo jak Cię widzą, tak Cię czytają. Znajomość mniejsza lub większa IT nie zwalnia ze znajomości języka polskiego.

Zamiast widzieć Twoje pytanie niektórzy widzą tylko błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to jak google te linki zlicza?

Normalnie a jak ma zaliczać.

Codziennie?

Różnie

A updateuje tylko raz na jakiś czas??

Mylisz pojęcia, twoja wypowiedzieć jest napisana w taki sposób, że mieszasz ją z update linków, a "," wcześniej piszesz o zaliczeniu linka. Zdecyduj się o co chcesz pytać i zadawaj pytania napisane porządnie, nikt nie będzie zawracał sobie głowy, żeby domyślać się o co ci chodzi.

Sam niewiem czy dostałem filtra bo zanim sie dowiedziałem że cos takiego jest to kilka arzy zdarzyło mi się i po 10 linków na dobe dodać.

10 linków z czego z katalogu ?

Google nie zaindeksuje ci tego, statystycznie jak wspominał Intru, w innym temacie:

Dodanie strony do 500 katalogów = 80 zaindeskowanych w 7 dni.

Kolejny twój błąd, bo nie wspominasz czy 10 katalogów, czy 10 linków na innych serwisach.

Ortografia nie tylko mi przeszkadza, zdziwisz się jakie będziesz dostała upomnienia od forumowiczów, więc szanuj nasz czas i pisz poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie : ,,co Ci do mojej ortografii" odpowiem Ci akurat ja: dużo, bo jak Cię widzą, tak Cię czytają

a ja napisze więcej - jak widzę, że ktoś pisze byle jak to dla mnie oznacza to , że lekceważy sobie swoich rozmówców i chyba już wszystko jasne co ?

(i nie zasłaniajcie się jakimiś dys/mózgowiami) :wow:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz pojęcia, twoja wypowiedzieć jest napisana w taki sposób, że mieszasz ją z update linków, a "," wcześniej piszesz o zaliczeniu linka. Zdecyduj się o co chcesz pytać i zadawaj pytania napisane porządnie, nikt nie będzie zawracał sobie głowy, żeby domyślać się o co ci chodzi.

Ja myle pojęcia???? TO ty czytać nie umiesz! Nigdzie nic nie napisałem o ZALICZANIU linków!

10 linków z czego z katalogu ?

Google nie zaindeksuje ci tego, statystycznie jak wspominał Intru, w innym temacie:

Dodanie strony do 500 katalogów = 80 zaindeskowanych w 7 dni.

Kolejny twój błąd, bo nie wspominasz czy 10 katalogów, czy 10 linków na innych serwisach.

To jest forum, dla początkujących wiec jak ci sie nie podoba że ktos nie podaje wszystkich informacji(bo jest poczatkujacym) to spadaj i wogóle nie odpowiadaj na takie tematy! Nie jestes sam na tym forum!

Ortografia nie tylko mi przeszkadza, zdziwisz się jakie będziesz dostała upomnienia od forumowiczów, więc szanuj nasz czas i pisz poprawnie.

Upominasz mnie ze robie błędy a ty równiez je robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności